steinberg ur242

ev stüdyosu için gözü kapalı tercih edilebilecek, görünüş olarak şık ve sağlam metal kasaya sahip, orta seviye ses kartıdır. 2 adet 1. kalite neutrik marka kombo jack'e sahip olup, bunlardan biri hi-z özelliğine sahiptir. hi-z ile farklı empedanstaki cihazların uygun yükseklikte amfilenmesi mümkün hale gelir ve bu sayede gitar, bas gitar vb. enstrümanlar doğru ses yüksekliğinde kaydedilebilir. steinberg ur22'de de hi-z vardı ancak ses yüksekliği zaman zaman sorun olabiliyordu, ur242'de bunu aşmak için hi-z'nin yanı sıra her iki jackte de pad özelliği getirilmiştir. eklenen bu özellik yüksek girişli/çıkışlı humbuckera sahip gitar sesinin peak seviyesine yükselmemesini, yani peak sorunu yaşamamanızı sağlamaktadır. bunun yanı sıra cihazın arka yüzünde mixer, klavye vb. bağlayabileceğiniz 2 adet giriş, monitor ve benzeri çıkış birimlerini bağlayabileceğiniz 2 adet çıkışın yanı sıra midi klavye/controller bağlayabileceğiniz midi giriş ve çıkışı da bulunmaktadır.

benzer spesifikasyondaki focusrite scarlett 2i4 ile kıyaslandığında bir kaç adım daha öndedir, cubase ile daha stabil çalışmaktadır.

türkiye fiyatları 950-1050 tl bandındadır, alacakların türkiye'den almak yerine amazon üzerinden 160 usd'ye sipariş vermeleri bütçe açısından daha uygundur.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler