startminer

ponzi bitcoin sitesi. kolaylıkla bitcoin verdiğini iddia ediyor fakat hiç bir zaman ödeme yapmıyor ödeme onayları dedikleri şeyler anlık blockchain sitesinden çekilen veriler inanıp da paranızı kaptırmayın bu gibi sitelere.
sierrahash.com, btcminer, btcstorm ne ise bu da o. zaten bundan sonra bu gibi sitelerin önce dns kaydına bakıyorum. bir defa kayıtçısı namecheap ise hemen uzak duruyorum ardından expire tarihi 1 yıl veya 2 yıl ise kesinlikle ponzidir. siz de bunu domaintools.com üzerinden check ederek emin olabilirsiniz.
bir çok insanın kolay yoldan coin kazanmak istemesein'den yararlanan site, öncelik ile neden satılan paketler coin ile satılıyor diye düşünmeseniz para kaptırmanız mümkün.
scam yani aldatmaca sitesidir.
insanları pempe hayallere inandırıp ellerindeki 2 kuruşa göz diken bu siteye ve gibilerinede itibar etmeyin. gösterdikleri evraklarda tamamen sahte. biraz bitcoin yada altcoin kazanmak istiyorsanız önce nasıl kazanmak istediğinize karar verin ve mantıklı olup olmadığını düşünün. karlılık oranını hesaplarsanız zaten genelde scam olduğunu anlarsınız.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler