spotify

çevremdeki arkadaşlarımdan sürekli duyduğum bir programdi. sonra telefonumu yeniledigimde ilk yükledigim programlardan biride spotify oldu. internetimi yiyor ama müzik dinleme açısından gerçekten süper bir uygulama... eski-yeni, slow-pop-rock vb. dalda tüm tarzlarda sarkilari bulaniliyoruz.
daha önce premium olarak kullanmadıysanız, yani ücretli kullanmadıysanız, klasik aralık ayı kampanyasını başlatmış müzik uygulamasıdır. bu kampanya dahilinde 0,99 tl'ye 3 aylık premium üyelik alabilirsiniz.

mevcut üyelere de yıllık 139 tl'lik tek ödeme şeklinde kampanya başlatmışlar, bu çerçevede 10 aylık fiyatına 12 ay kullanmak mümkün. en geniş müzik arşivine sahip, kaliteli bir müzik uygulaması için oldukça cazip. yalnız bu arşiv içerisinde hala manowar'ın, warriors of the world parçasının olmaması da nazar boncuğu olsa gerek. *
yazılımsal olarak mükemmel çalışan program. beni en çok cezbedan özelliği cihazlar arası geçiş ve kontrol kesinlikle. okuldan eve gelirken telefonumu kullanarak müzik dinliyorum, eve geçince ise bilgisayara otutursam bilgisayarım açılır açılmaz müzik dinlemeye buradan devam etmek ister misin diye soruyor bastığım anda da telefonumdaki müziği durdurup hiç gecikme olmadan bilgisayardan devam ediyor. evdeki eski ipad 2 de sürekli apple tv'ye bağlı, onu seçtiğim anda da hemen müzik televizyondan (yani ona bağlı olan ses sisteminden) çalmaya başlıyor. bu kolaylığı başka bir şekilde elde edebileceğimi hiç düşünmüyorum.

bunun haricinde destek ekipleri de çok hızlı ve iyi çalışıyor. daha önceden kartımdan 1 tl daha fazla çektiklerini belirttiğimde özür dileyerek 3 aylık bedava üyelik etmişlerdi. telefonumdan çıkış yaptıktan sonra giriş yapmayınca hemen kendilerine danıştım ve 1-2 saat içerisinde bu sorunumu da çözdüler. bu kadar iyi yazılımın ve destek ekibinin yanında aylık ucuz bir miktara bir çok müziği lisanslı dinleyebilmek gerçekten mükemmel bir deneyim.
premium ile yani paralı olması ile offline müzik dinelemek gayet güzel oluyor. fakat şarkı arama özelliği ve türkçe arşivde hala sıkıntılar var. herkesin kendi listesini oluşturup paylaşması uygulamayı keyifli hale getiriyor
  • /
  • 5

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler