spigen hybrid armor

spigen markalı yüksek koruyuculuğu olan cep telefonu aksesuarı. sitesinde yazdığına göre yaklaşık 120 cm yükseklikten 26 kez düşürmeli test yaptıklarında alnının akıyla çıkmıştır. hepimiz biliyoruz ki yükseklik kadar düşürdüğümüz zemin de çok önemli ama olsun.
köşelerinde bulunan bumper'lar bana ayrıca güven verdi. 7 plus için olan modeli iphone 8 plus ile sorunsuz çalışmaktadır. ne kadar tüm iphone 7 plus kılıf ve aksesuarlar 8 plus için uyumludur deseler de ilk aldığım spigen neo hybrid crystal modelin tuşları ya basmamış ya da fazla basarak telefonu devamlı kapatmaya çalışmıştır.

8 plus için bir diğer nokta ise arkadaki apple ambleminin yeri milimetrik olarak değiştiğinden amblem için açık bırakılan alanın tam ortasına denk gelmiyor elmamız. benim için tamamen detay.

tabii ki iki katlı bir kılıf taktığınızı unutmamanız gerekiyor. kılıfsız halinin inceliği ve zarifliği kalmıyor ama düşürüp acısını çekmekten daha önemli değil bu da. siyahtan golda 6 renkte geliyor. (bkz:hepsiburada.com)dan indirim ile 69 lira gibi bir fiyata aldım.

dediğim gibi ilk baştaki zarifliği olmasa da koruması benim için hepsinden önemli. emektar iphone 6'ım ile yaşadığımız acıları umuyorum ki kuzeni iphone 8 plus ile yaşamayacağız.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler