sony xperia z5 dual sim

bu telefonla ilgili olarak öne çıkan başarılı gördüğüm özellikler çok kaliteli kamerası ve ilginç kamera efectleri, işlem hızı hiç kasilmadan duraksamadan işlem yapması. telefon 6.0 ile geldi şimdi güncellemelerle 7.0 yükseldi müthiş. kamerayla videoları ugrasinca ısındığını gördüm. arkasina saydam koruma ve kırılmaz cam taktırdım çok şık oldu.
ilk işim son sürüme yükseltmek oldu, ısınma sorunuyla karşılaşmadım. anlatılan tüm özellikleri, aynı belirtildiği gibi ve beklentileri karşılıyor, eksik yok. hızlı şarj özelliği başarılı ve yoğun kullanmadığım durumlarda tek bir tam dolumun 3 gün bile idare ettiği oldu. siyah (graphite black) aldım, çok güzel tasarlanmış, zarif, ciddi, elegan. parmak izi okuyucu ara sıra teklese de başarılı. ekran çok iyi,özellikle vr videolarda ve gözlüklerle farkı net şekilde ortaya çıkıyor.
o çerçeveler varya sony o çerçeveler beni öldürüyor :( tamam tüm özelliklerin çok güzel artık ısınmıyorsun fotoğraf çekerken anladık ama ne olur çerçeveleri gözümüze sokmasan :/
1500 tl fiyat bandında satılan sony nin kamerası güzel 2015 çıkışlı telefonu

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler