sony xperia z5 compact

bana göre dizayn olarak üretilmiş en şık telefonlardan biridir. özellikle siyah olanından resmen asalet akıyor. teknik özellikleri de gayet iyidir. işlemcisi 2.0 ghz 8 çekirdekli snapdragon 810. 4.6 inçlik orta boy bir ekrana sahiptir. 32 gb hafızası ve 2 gb ram'i vardır. 2700 mah batarya kapasitesi ile sizi rahatlıkla 2 gün idare edebilir.

şu anda eski bir model olduğu için çok uygun fiyatlara bulunabilir. eğer sıfırını bulursanız ve akıcı bir telefon arıyorsanız mutlaka alın.
telefon 4 farklı renk seçeneğiyle satışı sunuldu.bu renkler siyah, beyaz, sarı ve kırmızı.telefon oldukça güçlü bir işlemci olan snapdragon 810 işlemcisine sahip, ekranı ise 4.6" ve 720p çözünürlükte.ayrıca bataryası 2700 mah ve rami 2 gb.

telefon yüksek seviye gibi gözükse de batarya açısından beni korkutuyor.snapdragon oldukça güçlü bir işlemci, batarya süresini oldukça indirebilir ancak ekranın 720p çözünürlükte olması ekran için fazla bir güç tüketmeyeceğini gösteriyor.

tahminlerime göre sizi 1 gün rahat bir şekilde çıkarır.ancak yoğun kullanımda 1 günü zor görürsünüz.
sony'in elde tuttuğunuzda patlayıcı kurcakmış hissiyati yaratan z5 mini telefonu.

telefon o kadar kalın duruyor ki çivi çakabileceğiniz düşünüyorum. estetik olarakta tasarımı hoş değil bence o ne öyle dümdüz dikdörtgen sivri kenar çekiç yapmışlar.
hangimiz bi çekice torba dolusu para verirki. torba dolusu abartı tabi ama 1.999 liracık.
telefonun en güzel yanı soğuk ankara günlerinde sizi sevgilinizden daha çok ısıtacak olması.

doğalgaz faturasını düşürmek için tasarlanmış resmen yahu.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler