sony xperia xa

telefon fiyatına göre iyi gündüz fotoğraf çekimleri tatmin edici. şarjı gayet iyi gidiyor. telefon dar uzun duruyor ilk elime aldığım da garipsedim. ekran filmi ekranı tam kaplamiyo. arayüzünde bazı eksiklikler var örn kısa yollarda oto ışık ayarı secilmiyor. dosyalara erişim yok. fiyatına göre tercih edilebilir.
kesinlikle xa yerine l1 in tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum her iki telefonu da incelediğim ve ele oturma versiyon özellikler olarak ikisinin arasında fiyat farkının çok olmamasına rağmen kesinlikle l1 biraz daha ağır basar.xa biraz daha tasarımsal olarak l1 in atası olduğunu düşnüyorum.

alacaklara tavsiye her iki telefonu da elinize alın farkı sizler de göreceksiniz.
fiyat bandı 900-1000 tl arasında değişmekte.
sony'nin orta seviyeli telefonlarından biri. tasarımı güzel gibi olsa da fiyatına göre özellikleri biraz daha iyi olabilirdi. artık orta seviye telefon özellikleri de üst seviyelere biraz daha yaklaştığından insan daha iyi özellikler bekleyebiliyor. ancak fiyat bandına göre alınabilir bir telefon. özellikle yeşil olanı güzel gözükmektedir.
benim önerim bu fiyata alınabilecek en iyi telefon sony xperia xa dır. reklamlarda çok tanıtılan ve eşdeğer fiyatta olan gm 5 den kat kat üstün olduğunu düşündüğüm telefonu alalı 2 ay oldu ve gayet memnunum.
gerek hafızası gerek işlemcisi ile bu fiyatın hakkını verdiğini düşünüyorum. sony türkiye pazarında çok fazla söz sahibi olmasa da dünyada oldukça tercih edilen bir marka. telefonun altın zeytin rengi özellikle dikkat çekici.
bunun yanı sıra bayan arkadaşlarda rose gold rengi tercih edebilirler. ekranı ince uzun olduğundan diğer telefonların hemen hiç birinde olmayan bir yapısı var.

düşüncelerime katılmayan ve bu fiyata başka modeller istiyorum diyen arkadaşlarım için;

- huwai little 2016
- samsung j5
- iphone 4s

aynı fiyatlı telefonlardır. hem özellik bakımından hem tasarım bakımından kıyaslayın farkı görün

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler