sony xperia m5

sony'nin beğenilen orta segment telefonları m4 serisinden sonra çıkardığı son orta segment telefonu. fiyat performans olarak çok başarılıdır. şu sıralar 1300 tl civarına bulunabilir, hatta kampanyalarda daha ucuza da gelebilir.

çok şık bir kasa tasarımı vardır. özellikle altın rengi şahanedir. ekran kasa oranı çok iyi denmese de rahatsız etmez. 2 gün dayanan pil ömrü diye satılmakla beraber, yoğun kullanan biriyseniz onu 1 gün olarak düşünün. toza ve suya dayanıklıdır, bizzat kullandım su altı çekim yapabilirsiniz. öte yandan sony'nin bir çakallığı olarak eğer telefon su geçirirse garanti kapsamına alınmaz. risk sizin yani. telefonun en başarılı kısmı ise açık ara kamerasıdır. 3 bin 4 bin liralık telefonlardan daha iyi fotoğraf çekmektedir. ön kamerası da gördüğüm en iyi ön kameradır. öte yandan gece çekimlerinde performansı biraz düşer.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/sony-xperia-m5.html
kamerası harika olan cep telefonu modeli.
fakat odaklarken biraz bekletiyor diğer telefonlara göre. bataryası çoğu kullanıcıyı memnun etmeyebilir. bunun dışında kullanımı hızlı, şık bir görünüme sahip, suya ve toza dayanıklı, sesi çok güzel orta segmente göre güzel bir telefondur.
beraber üçüncü senemize giriyoruz telefonu 1 senelik iken ikinci el olarak aldım gayet memnunum. batarya günlük olarak arada sosyal medya hesaplarına bakmak için kullanırsanız tam dolu bir batarya sabahtan akşama götürebiliyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler