sony kd49xd7005b

üst düzey görüntü kalitesi için bu tv, muhteşem 4k netliğiyle yüksek dinamik aralığın (hdr)2 parlaklığını, renklerini ve ayrıntılarını bir araya getirir. daha önce gizlenen karanlık gölgeler ve güneş ışıkları artık tüm netliği ve ayrıntılarıyla görünüyor. 4k x-reality pro™, her bir pikselin kalitesini yükselterek daha net hale getirir. farklı karelerden pikseller analiz edilir ve görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilip geliştirilir. yüzlerde ve cilt tonlarında ortaya çıkan ayrıntıları görün.
https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/xd7505-xd7005-series
aileme aldığım android işletim sitemli 2016 model akıllı televizyon.

kanal geçişleri yavaş, görüntü kalitesi iyi, android ben seviyorum ama herkese hitap edecek kadar basit değil. hdr destekliyor fakat hdr film performansı vasat diyebilirim.

sony'nin 4k giriş modeli olması nedeniyle panel hdr'den keyif alacağınız bir parlaklığa sahip değil. xe90, xe93 serileriyle aradaki fark hissedilebiliyor. (maddi açıdan da büyük fark var tabi)

yazılım olarak sesli kontrol desteklese de birlikte gelen kumandada bu özellik yok. ayrı kumanda alırsanız bazı özellikleri ses komutlarıyla kullanabilirsiniz.

bluetooh controller ile kullanırsanız birçok oyun oynayabilirsiniz. (emulatorler gibi) apk indirip markette olmayanları sideload ile yükleyebilir bir çok stream servisine erişebilirsiniz.
işletim sisteminden ötürü vestel televizyonları gibi kanal geçişleri yavaş olan bir televizyondur. fakat android işletim sistemine sahip olduğu düşünüldüğünde muazzam bir cihazdır devasa bir tabletinizin olduğunu düşünün hasılı sadece televizyon olmayan bir cihazdır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler