slither.io

agar.io gibi online olarak oynanabilen tarayıcı tabanlı bir yılan oyunu. rakiplerinizi yedikçe büyüyorsunuz. fakat benim gibi dandik bilgisayarı olanlar bu oyunu niyeyse kasıla kasıla oynuyor. yani ne kadar çok grafik olabilir ki(!) agar.io'dan daha güzel ama bu tarz oyunlarda her öldüğünde sıfırdan başlama olayı çok kötü.
agar.io ya benzer olarak nokia telefonlarla meşhur olan yılan oyununun online olarak oynananıdır. oyunun amacı liderlik tablosunda birinci olmak, bunu da çevrenizdeki sizden ufak yılanları yiyerek yapacaksınız. online oyunlar arasında popülerdir.
eski zamanlardaki yılan oyunun multiplayer ve masaüstü versiyonu.aynı şekilde agario gibi youtuberlar tarafından popüler hale gelen bu oyunda.diğer yılan arkadaşlarınızın etrafını sararak onları yok etmeye çalışıyorsunuz.

tabi bir de hiç etliye sütlüye karışmadan akbaba gibi ölenlerin yemlerini toplayarak da büyüyebilirsiniz fakat bu bıraz zahmetlidir.

yeni doğan yılanların ciuvv ciuvv diye cirit attığı oyunda eğer yeteri seviyede büyüyebilirseniz hızınız büyüdüğünüz miktarda yavaşlar.ve yeni doğan yılanların sizin üzerinize kırmasıyla bir anda biriktirdiğiniz onca puan kaybolur ve sizin etrafınıza da akbabalar gibi üşüşebilirler.

görsel olarak agariodan biraz daha üstün olan oyunda biranda büyüyebilir yada bir anda küçülebilirsiniz.zevkli oyundur.takım oyunu biraz daha az olduğundan agario ya göre oynaması daha keyiflidir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler