skyscanner.com

binlerce uçuş güzergahı ve şirketi arasından en ucuz uçak biletini bulmanızı ve fiyatları karşılaştırmanızı sağlayan güzel websitesidir. belki yurtiçi biletler için uygun değil ama bir işadamı ya da çok yurtdışına seyahat eden birisiyseniz çok işinize yarayacak bir sitedir.
kullandığım en başarılı uçuş arama motoru. olması gerektiği gibi basit ve hızlıdır. bazı muadilleri sadece şehir, hatta havaalanı vererek aramanıza izin verirken burada ülke bazlı arama bile yapabilirsiniz. uçuş arama motoru olsa da son dönemde otel ve benzeri hizmetler için de arama sağlamaktadır ayrıca.
nereye gideceğinize emin değilseniz belli tarihler arasında farklı destinasyonlara fiyatları önünüze sererek işinizi kolaylaştıran harika bir sitedir. farklı havayollarından uçuş kombinasyonları yapabilmesi bence en büyük avantajı. aynı şekilde gideceğiniz yeri biliyorsunuz ama tarihleriniz esnek ise istediğiniz aylardaki en uygun fiyatlı günleri de toplar getirir. bugüne kadar hiç hata almadım, sorun yaşamadım.
hiçbir ücret talep etmeden istediğiniz destinasyondaki ve kombinasyondaki uçuşları önünüze getiren site. taradığı onlarca site üzerinden en uygun fiyatlı uçuşları önünüze getirir. ayrıca fiyatlarını sunduğu sitelere kendi üzerinden direkt yönlendirerek bilet satın alma imkanı verir. fakat bazen gösterdiği fiyatlar ilgili sitelere yönlendirdiği zaman artış gösterebiliyor.
onlarca site arasindan en cok kullanilani olmasini hakeden bir cok sebep var . her bileti onunuze koyuyor hic bir komisyon talep etmeden. ucus uyarisi ayarlayabiliyorsunuz ve guzel kesfet secenekleri de var. fakat promosyonlu biletleri buradan gormek mumkun degil yine de firma sitelerini takip etmek de gerekiyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler