sinbo

küçük ev aletleri konusunda isim yapmış bir markadır. özellikle son dönemde çıkan kahve makineleri ile sektörde kalabilmeyi başarmıştır. ürünleri genelde ucuz olmamakla birlikte kalitelidirler.
daha kullandığımız sinbo mixer bir kaç arıza verdikten sonra kullanılmaz hale geldi fakat aynı ürünü kullanan kimseler memnun olduklarını dile getirmişlerdi.
piyasadaki en ucuz elektronik aletleri satan firmadır, fiyat performans oranı oldukça iyidir. ürünleriniz arıza yaparsa, servisi ürünü kapınızdan alır kapınıza bırakır. özellikle son dönemlerde hard discount marketlerde rafları süslemesiyle bu konuda tekelleşmektedir
büyük yatırımlar yapan ve küçük ev aletleri konusunda her bütçeye uygun ama daha da kaliteli ürünler ortaya koyma yolunda ilerleyen bir firma. indirimleri ve promosyonları sayesinde geniş bir tüketici kitlesine hitap etmektedir. ama ne olursa olsun kalitesi arçelik ayarında değil hatta vestel ile bile kıyaslanamayacak düzeydedir. yalnız küçük ev aletlerine çok para dökmek istemiyor, kısa bir süre kullanmak ve fiyat performans açısından iyi bir sonuç almak istiyorsanız sinbo aradığınız marka.
tıraş makinası var bende tıraş etmiyor yoluyor efendim . evet bildiğiniz yoluyor aslında bardağın dolu tarafından bakılınca traş makinesi olmasa da elektrikli ağda diyebiliriz (!)
elektrikli ev aletleri konusunda mutlaka her evde gördüğüm ve kendim de kullandığım bir marka ucuz ve orta kalite olmasından dolayı tercih ediyorum kullandığım ürünlerinden hemen hemen bir problem yaşamadım ama tuşları düğmeleri bozulabiliyor bazen bununda yedek parçası bulunduğundan bir sorun olmuyor.
fiyat-performans markası olarak adlandırılması ne kadar doğru bilmiyorum aslında. adamlar elektrikli ev aletleri yapıyor. tıraş makinesinin gerçekten de tıraş ediyor olması ürünün performansının iyi olduğu anlamına gelmiyor. e içinde ekstra fonksiyonlar falan var mı deseniz o da yok. sadece aç-kapa düğmesi ve tek bir başlığı olan bir makine işte. tıraş makinesi özelinde konuşuyorum ama her aletleri böyle.

çoğu ürün için piyasadaki en uygun fiyatlı seçenekleri sunuyor sinbo. buna uygun olarak da en kısa ömürlü ürünler sinbo ürünleri oluyor. ömürleri süresince de kendilerinden beklenen işi kabul edilebilir düzeyde yapıyorlar, daha fazlasını yapmıyorlar.
keep it simple kapsaminda butun urunlerini ureten firma. o kadar basit ki malzemesinden tutun kablosuna bilmem nesine varana kadar. ama her seyi de var mubarek tiras makinesi, tost makineso, sac masasi, yumurta haslayicisi, burun kili alma makinesi, kettle, kahve makinesi ve akliniza gelebilecek nice urun. en ucuz urunler genelde bu markaya ait oluyor. bence tamamen soyle yerli uretiyorlar ama tamamen cinden getirttiginiz urunlerle ayni kalite ayni ucuzluk. kullanilmaz urunler degil ama oyle saglam, cok dayanikli urunler beklemeyin . tost makinesi tost yapiyor evet ; ama dustugu ilk anda kiriliyor. ya da fazla isindiginda direk yaniyor bilmem ne . tras makinesi yolabiliyor. kahve makinesi kopurtmuyor. sac masasi yolabiliyor. sac kurutma makinesi kuruturken sacinizi yakabiliyor. ama amaclarini yerine getiren en basit ucuz kullanilabilecek urunler cikariyorlar ogrenciyken herkes bisilerini kullanmistir eminim ki .
birkaç ay önce aldığımız kettle'ın 2-3 ay kullanımdan sonra bozulmasıyla bir miktar gözümden düştü.kireç sorunu da yoktu,bir miktar kireçlendikten sonra sirke yardımıyla kalan kireçleri de temizlediğimiz halde bir günü su kaynatmak için koyduğumda birden elektriklerin gittiğini zannettim ve bir süre sonra elektriklerin gitmediğini,kettle'ı kaynatmak için taktıktan sonra kettle'ın elektrik bozulduğunu ve bu bozulmadan zarar görmemek için de elektriğin sigortalarının attığını öğrendim.tabi bundan sonra kettle alırken iyi marka almaya özen göstereceğim.sinbo kettle alırken 2 defa düşünün.
çok bütçe ayırmak istemediğiniz ve süper yüksek bir performans beklediğiniz bir ürün değilse herhangi bir ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilecek, çok uygun fiyatlı ürünleri var. dijital baskülünü uzun zamandır kullanıyorum. sadece üstüne çıkınca kilomu söylese yeter diyorsanız pili bitmediği sürece bir sıkıntı çıkarmamıştır bana.

bir de blender seti var. philips el blenderına ek olarak hazneli bir doğrayıcıya ihtiyacım olduğu için almıştım ve şaşkınlıklar içerisinde performansından çok memnun kaldım. ne kadar dayanır bilemiyorum ama şimdilik günlük ihtiyaçlarımda beni hiç üzmemiştir. komple seti 60 lira gibi bir fiyata almıştım ki her işe koşuyor, üzmüyor.

köpeğime tercihen evde mama hazırlamaya özen gösteriyorum. pişmiş et ve sebzelerin güzelce birbirine karışması için blenderdan geçiriyorum muhakkak. hepsini gayet homojen bir şekilde parçalayıp karıştırması bile başlı başına benim için memnuniyet sebebi.
şuan mikser blender setini kullandığımız küçük ev aletleri üreticisidir.
memnunuz 2 senedir bir sorun çıkarmadı.fakat bazen çok uğraştığımızda aşırı ısındığı olabiliyor.

almanyadan gelen mikserimiz bana mısın demiyor.1 saat koy çalışır.onun da bir bedeli var tabiki.

her ne kadar logosu değişip bazı ürünlerde fiyatlar artsa da kesinlikle benim için çok kaliteli bir marka imajı çizemiyor.son ürünleri görsel açıdan güzel gibi görünse de insan da hep bir acaba sorusu uyandırıyor.açıkçası böyle şeyler bir kere alındığından para sıkıntısı yoksa daha kalitelileri mutfak aletleri alınmasını tavsiye ederim.
iyi midir
evet iyidir
10 üzerinden 7 (marka değeri ve bazı sorunlarda dolayısıyla)
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler