silkroad

torr aracılığıyla 2011 de kurulmuş kara market sitesidir. sitede ecstasy, opioid, kiralık katil, yasadışı ne varsa her satılmış. yaklaşık iki sene faaliyet gösteren site 9 milyon bitcoin değerinde satış yapmış. kurulduğundan itibaren ilk 6 ay da 15 milyon dolar değerine ulaşmış. site kurucusu ömür boyu hapis cezasına çarptırılmış.
tamamen vakit kaybı bir oyun. oyunun kendiyle alakalı değil adminleriyle alakalı bu durum. resmen hile yapılmasına göz yumuyorlar ve hatta destekliyorlar. 120 level sınırken herkes hilesini kurup 120 olmaya çalışıyor, adminler sesini çıkarmıyor. öyle bir ayarlıyorlar ki tam herkes 120 olmak üzereyken 125 level cap geliyor. adamlar ne kadar çok oyuncu oyun içinde olursa o kadar para kazanıyor. bunu çözdükleri içinde ses çıkarmıyorlar.
oyun mukemmel bir oyun kesinlikle zamaninda ne charlar kastik. ama elle kastik parayi da expi de itemi de. suan hersey parayla aliniyor. zengin olan hile yapan oyunun agzina koyuyor... tigerlarda kastigimiz gorev yaptigimiz zamanlar 20 lvlde kervan cektigimi zamanlar.. o kadar ozluyorum ki oyun tarihimde en keyif aldigim anlardi. 1 skill acabilmek icin kivranirdik haftalarca. suan ver parayi kas . iyice zaten karismis heralde oyun . sikyetlerden anladigimiz kadariyla. botlar zaten olmazsa olmaz suan, acik birak pc yi kssin charlar. sen napiyorsun o zaman ne zevk aliyorsun? item bulunca okulda konusulurdu herkes ogrenirdi +5 item dusurdu derlerdi. nukelerini acmis derlerdi. ahh ahh cocukluk yillari..

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler