sierrahash.com

bir bitcoin havuz sitesi.kayıt olunduğunda ücretsiz 150gh/s hız veriyor.
diğerlerinden farkı ise minimum ödeme miktarı;0.00020000btc.sitenin güvenilir olup olmadığını bilmiyorum,fakat herhangi bir miktar yatırmadığınız sürece kaybedecek pek bir şeyiniz yok.
site 6 gündür işlevde ve ben ikinci gününden beri kazanıyorum,şu ana kadarki biriken miktarım : 0.00016812.muhtemelen 2-3 gün içinde ilk çekişimi yapacağım ve yapmadan önce ne kadar erken o kadar iyi diyerekten sizlere de haber vereyim dedim.
birkaç istisnanın haricinde bu tip siteler belli bir süre çalışıyo,ilk birkaç ödemesini yapıp güven kazandıktan sonra,insanların daha fazla kazanmak uğruna daha fazla kazım gücü satın aldıklarında ise,paraları alıp hadi eyvallah diyolar.bu site öyle yapar mı,güvenilir mi bilmiyorum ama en azından birkaç ay boyunca ödemeleri yapacağına inanıyorum.üye olup 8-9 günde ilk ücretlerinizi alacağınıza inanıyorum.
ilk ödememi alırsam güncelleyeceğim.bol kazançlar.
güncelleme 1:
arkadaşlar minimum çekim miktarına ulaştım ama site ilk olarak 0.001btc yatırım yapman gerekiyor diyo.kısaca,0.0002 btc kazanmak için 0.001 btc yatırım yapmamızı istiyor.neyse sonuçta cebimden çıkmayacak,3 hafta sonra birikir,öderim,ödediğimiz zaman kazım gücü alıyorsunuz ve bir miktar daha hızlı kazılıyor,bakalım artık.bir sonraki güncellememi ödeme aldıktan sonra yapacağım.
benimde ekşisözlükte görüp kayıt olduğum site, sitedeki arkadaşlardan ödeme alanlar var ve genel olarak kötülenmemiş. yalnız benim anlamadığım tek konu bitcoin kazanmak için tarayıcı sekmesinde açık olması gerekip gerekmediği. kayıt olmak bir kaç dakikanızı alıyor deneyin derim
kaydoldum ben de, bir çok bunun gibi ücretsiz yatırım yapılabilecek site var. onları da bulup paylaşırsak hem sözlüğe hem de bizim gibi küçük yatırımcılara faydalı olur diye düşünüyorum.
benimde kayıt olup minimum çekim miktarı olan 20bin satoshi yi cüzdanıma attığım cloud miningci. 0.001 btc ile minimum yatırım yapılabiliyor ve başlangıçta 150 gh/s veriyor açılışa özelmiş bu. bu da 0. 0004 btc lik bi yatırıma denk geliyor. güncel kurdan 13 tl lik bir kazancı 10 günde bedava kazanmak demek bu. sekmede açık falan olmasına gerek yok sizin yerinize satoshileriniz birikiyor.
sistemlerindeki güncel hash power ı 36.731 ph/s olarak belirtmişler ayrıca toplam 4 btc ödemeyi müşterilerine ödediklerini iddia ediyorlar. 90699 güncel üye sayısı.
hakkında gerçek olmadığına dair bazı iddialar var. adres ve benzeri şeyleri doğrulayamamışlar. diyorlar ki 1 yıllık alınmış domainlere çok fazla güvenmeyin.
kesinlikle gerçek değildir. 20000 btc olduğunda payout yapmak istediğinizde size şu mesajı sunar.

you must first deposit an investment of at least 0.00100000 to withdraw bitcoins. alternatively, you must invite a user who made a deposit!

yani ya 96$ değerindeki 1.000.000 satoshi yatıracaksınız ya da bir arkadaşınız gelip yatıracak daha sonra size 1$ karşılığı 20000 satoshi sunacak. güzel olaymış. boşuna paranızı kaptırmayın.
üyelik açtığınız takdirde size bitcoin kazandırdığını vaat eden site. denenebilir belki faydasıda olabilir ama para yatırma açısından hiç güvenli değil. üye olacak kişi refansla üye olursa referansa da ek bitcoin veriliyor. refanslarla deneyiniz ama paranızı yatırmayınız.
hiç güven vermeyen bir internet sitesi. quantum hash gibi bir örnek varken, bir ödeme yapmak bunlara bana kalırsa bir risk. kaldı ki ödeme istediğinizde sizden bir ön ödeme istemesi de beni işkillendirdi.

zamanınıza, paranıza yazık.
ücretsiz hesap açarak deneyin kaybedeceğiniz sadece 2 dakika olur. ama sakın para yatırmayı düşünmeyin. quantumhash ve btcstorm bu tip sitelerin akıbetleri konusunda çok iyi iki örnektir
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler