shitcoin

kripto para dünyasına ait bir terimdir shitcoin. fonetğiniden de anlaşılacağı üzere bitcoin'e bir göndermedir aslında. çakma bitcoin olarak nitelendirilen, hacimsiz, düşük değerli alt coinler için kullanılır.

örnek verecek olursak, (bkz: dogecoin) (bkz: bitcoin red) (bkz: ethereum dark) (bkz: bitcoin diamond)
her ne kadar bu tabir kullanılsa da; coinler yatırımcısına al-sat yoluyla büyük paralar kazandırmıştır. gelecekleri konusunda endişeniz olabilir fakat bu bir kaç aylık süreçte kâr bırakmayacağı anlamına gelmez.

eğer geleceği olan bir coin arayıp uzun vadeli yatırım düşünüyorsanız bunları es geçerek inandığınız proje üzerine yatırım yapmalısınız.
bence artık bu işin değersizi değerlisi kalmadı arkadaşlar. benim şahsi fikrim ilerde tamamen dijital para birimleri kullanılacak. belki şuan adını sanını duymadığımız coinler alıp başını gidecek bitcoin buna en güzel canlı örnektir.
shitcoin = altcoin olarak da düşünebiliriz bence yanlış olsa bile yalnız daha önceki yazılarımda da bahsettiğim üzre kesinlikle bu altcoin yani shitcoin havuzundan zengin olan ufak bir kesim mevcuttur
alt koinlerin genelini yatırım bekleyen projeler olarak değerlendiriyorum. ne vaadediyor ve yatırımı hak ediyor mu? bence içlerinde bir sürü cevher var keşfedilmeyi bekleyen. yeter ki düzgün bir şekilde, çöp koinlerden ayırabilelim.
aslında mevcut durumda shit olup ama güzel projeleri olan coinleri öğrensek ilerde güzel kar bırakabilir bi arkadaşım vertcoinden bahsetmişti geçmişte shit statüsünden şuan 8 9 dolar arasında seyrettiğinden vertcoin ve shit hakkında araştırma yapmadığım için yanıltıcı bilgi vermek istemiyorum. grafik size biraz fikir verebilir

https://coinmarketcap.com/currencies/vertcoin/

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler