shiftdelete.net

webtekno benzeri birçok teknoloji haberini kaliteli içerikleri sayesinde takip edebileceğiniz online mecra. ayrıca yine elektronik ürün incelemeleri, dayanıklılık testleri vb. yapmaktadırlar. webtekno kadar popüler olmasa da kendilerinin 500 bin takipçili bir youtube kanalı vardır. internette teknoloji severler tarafından takip edilmesi gereken kaliteli kaynaklardan biridir.
son aldıkları karar ile sitelerinin portalını wordpress yapmışlardır. bana çok saçma geldi. koskoca şirket kendi yazılımını neden yazmazda açık kaynak bir cms kullanır. gerçekten çok ilginç. galiba güvenlik vb durumlar için kullanma kararı aldılar. yada google seo için olabilir. bilemiyorum. ama keşke kendi mühendisleri yapsalardı.
zamanında oldukça başarılı bulduğum teknoloji sitesi - teknoloji forumu. bence halen başarılılar ancak eskisi gibi değiller.şimdi karşılarında webtekno v.b. var, bu onları biraz geriye düşürdü.forum sitesini kullanan kitle ise epey azaldı ancak hala gideri var.

bir konu hakkında bilgi almak istiyorsanız oldukça güvenilirdir.teknoloji ile ilgili haberlere v.b. ulaşmak istiyorsanız o konuda da oldukça başarılıdır.bir kontrol etmenizi isterim.
bir sitede bir ürünü övdükleri bir sitede de aynı ürüne gömdükleri hakkı alkan projesidir. hakkı bey o adar zeki bir insanki shiftdelete'te bir ürünü överken karısına eleştiri videosu çektirir. bu sayede her iki gruba da hitab eder. youtube'u kazmak böyle birşeydir. *
11 mayıs 2005 te faaliyete geçen shiftdelete.net bir bilişim web sitesidir. yazılım donanım incelemeleri yapmakta ve köşe yazıları ile makaleler sunmaktadırlar. sahibi hakkı alkan dır.
oldukça kaliteli yazdıkları içerikleri ile teknoloji hakkındaki son haberleri anında öğrenebilirsiniz. uygulaması da oldukça güzel ve gün içinde birçok kez girip takip edilesi.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler