saturn

güneş sistemindeki 6. gezegen olmasının yanısıra, soo! mus technik sloganı ile hareket eden almanya merkezli bir teknoloji marketi olup, özellikle almanya ve polonyada çok popüler ve yaygın olup kaliteli ve ucuza ürün satmaktadır.
ürün yelpazesi son derece geniş olup, çalışanları da ilgili ve bilgilidir.

nedense bana hep media markt'ı hatıratır.
2013 gibi türkiye'den çekilerek mağazalarını media markt'a bırakarak gitmiş olan teknoloji marketi zinciri. türkiye'den umduğumdan erken gitmiştir. ben daha hayatında antalya'daki teknosa'dan başka teknoloji mağazası görmemiş bir ergenken, almanya'da katlarca bitmeyen bir mağazasını görüp medeniyeti bulduğuma inanmıştım. bir de minnoş mp3 çalar almıştım. 256 mb'cık. insanın gülesi geliyor şimdi.
buradan zamanın behlinde opeth albümü almıştım düsseldorf da iken. çalışanları gerçekten çok cana yakın ve yardımcı olmaya çalışıyorlar. yine gitsem uğrayıp gezeceğim teknoloji mağazasıdır
ünlü alman teknoloji zinciri. istanbul da bir tek ümraniye ikea 'nın karşısında olduğunu hatırlıyorum galiba forum istanbul da idi. ama hiç gitme fırsatım olmadığı için fiyat konusunda bir şey diyemeceğim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler