samsung ue43mu7000

ilk önce kumanda dan başlayayım akılı kumandası var üzerinde 7-8 tane tuş var ama alıştıktan herşeyi kolaylıkla yapabilyorsunuz ek olarak servisten normal kumandasını da 30tl gibi bir ücretle temin edebilirsiniz.tarayıcısı çok güzel hangi siteden açarsanız açın videoları oynatıyor wifi bağlantı hızı da çok yüksek videolar hiç donmuyor. görüntü olarak 4k destekliyor ama türkiye de trt haricinde 4k yayın yapan yok ama yinede alın derim çünkü hd yayınlarda ilk çıktığında yaygın değildi ama şuan bütün kanalların hd yayını var nerdeyse. telefon uygulaması ile tv ye bağlanıp her türlü işlemi telefondan yapabiliyorsunuz.
4k ultra hd destekleyen samsung smart led tv
fiyat aralığı 2100 - 2300 arası
43 inç

kumanda arayüzü çok basit ve gerçekten en beğendiğim şey diyebilirim.5464564 tane tuş yerine 7 8 tane tuş konumandırılmış ve insan gibi kullanım klavuzunda nereye ne koyduklarını belirtmişler.

smart tv lerde dikkat edilecek en önemli özellik tarayıcı hızı ve video codeclerin oynatımı bu konuda da gayet başarılı

dahili uydu alıcısı mevcut hız olarak yeterli seviyede ama biraz daha hızlı olsa daha iyi olacağını düşünüyorum.43 yerine biraz daha paranız varsa aynı serinin biraz daha büyüklerini tercih etmek mantıklı olacaktır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler