samsung sl-m2020w wi-fi mono laser yazıcı

kurulumu yaparken kabloya ihtiyaç duymayıp bağlantısını kablosuz olarak sağlayan kaliteli çıktılara sahip samsung ürünü. ürün çalışırken gayet sessiz, eski tipler gibi ortalığı ayağa kaldırmıyor. fakat çıktı aldıktan sonra cihazın içi ısındığı için kağıdı hafifi buruşuk çıkarıyor kağıdın biraz soğumasını beklemek gerekiyor.

üründe wi-fi özelliğinin yanı sıra ek olarak bir de yeni gelişen ve telefonlarda sıklıkla kullanılan nfc özelliği de bulunmakta, wi-fi desteklerken neden nfc kullanasınız o biraz gereksiz geldi ama ek bir özellik sonuçta.

normal olarak wi-fi bağlantısı ile çıktı alabiliyorsunuz fakat bazı modellerde apple air print desteklemiyor oluşu kötüyd. samsung marka bu yazıcı apple marka ürün kullanıyorsanız ürün airprint destekliyor ve bu çok kaliteli bir yaklaşım olmuş. android kullanıcısı iseniz de telefon veya tabletinize google play üzerinden "samsung mobil print" kurmanız gerekiyor çıktı alabilmek için.

ürünün tak çalıştır özelliği bulunmuyor doğal olarak içinde bir de kurulum cd'si geliyor. bazıları içinden cd çıkmadığını dile getirmiş. eğer ki böyle bir sorun yaşayan olursa samsung'un sitesinden kurulum dosyasını temin edebilirsiniz. yine başaramayan varsa bana ulaşsınlar her türlü yardımcı olmaya çalışırım. fakat windows 10 kullanıcıları için problem çıkarabilir uyumluluk dolayısı ile. ben bilgisayar ile fazla ilgili birisi olarak çok kolay bir şekilde çözdüm bu olayı fakat sıradan kullanıcılar için bu durum can sıkıcı olabilir.

fiyatına gelecek olursak ta samsung tonerleri geri dolumlarda uyumlu çip istediği için daha pahalı. fakat genel özellikleri, müşteri memnuniyeti ve garanti servisi gibi bakımlardan oldukça iyi oldukları için tercih edilebilir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler