samsung gear fit 2

siz de benim gibi hem teknoloji hem de spor düşkünüyseniz kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak bir ürün. tasarımı güzel ve rahat. günlük aktivitenizi takip edebildiğiniz gibi telefon fonksiyonlarını da takip edebilme imkanı sağlıyor. yalnız müzik dinleyebilmek için bluetooth kulaklık ile bağlanmanız gerekir. aynı şekilde telefon görüşmelerini de direk saat üzerinden yapamıyorsunuz. daha sade ve spor ağırlıklı bir beklentiniz varsa düşünmeden alabilirsiniz. ekran özellikleri gelişmiş olduğu için şarjı 2 gün kadar gidiyor ama güç tasarrufu modunda ve kullanım yoğunluğunuza göre 4 - 5 güne kadar çıkarabilirsiniz.
sadece tasarıma sahip basit bir saat, şişirilmiş reklamlar ve samsung adı altında diye hak etmediği fiyatlara satılıyor. adımsayar,nabız,uyku kalitesi, çeşitli antreman seçenekleri ile yakılan kaloriyi göstermesi gibi özellikleri mevcut. eğer aktif kullanırsanız şarjı 1 gün rahat gidiyor fakat 2. güne imkansız ancak telefona bağlamaz titreşmi kapatır ve ekran ışığını da kısarsanız 3 gün kullanabilirsiniz fakat böylede hesap makinesinden bir farkı kalmıyor
tasarımsal olarak gayet şık bir cihaz ancak diğer modelleri gibi şarj ömrü en fazla 1 gün ve fiyatı da çok fazla. bunun yerine bulabilirseniz 2.el bir gear s alın piyasa fiyatları 400-650 civarında sahibinden.com da. hem hat özelliği hem de şağlık özellikleri bulunuyor bu fit i almak yerine gear s almanız daha mantıklı olacaktır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler