samsung galaxy tab pro s

samsung ' un ürettği tabletler arasında inceliği, ve tasarımıyla diğerlerinden ayrılan ürünü. aynı zamanda pc ihtiyaçlarına da cevap verebilme yeteneğine sahip. peki 2488 tl ' lik fiyatıyla almaya değecek kadar iyi mi derseniz.

12 inç lik super amoled ekrana 2560*1440 piksel çözünürlüğe sahip olan pro s windows 10 işletim sistemi ile ve klavye aksesuarı ile birlikte geliyor. klavyesi dock yuvası üzerine oturduğunda notebook gibi kullanmanıza imkan veriyor. klavye üzerinde touchpad de düşünülmüş. ayrıca intel core m3-6y30 2,2 ghz işlemciye sahip kendisi. üzerinde 4gb da ram bulunuyor. depolama birimi ise 128gb lık ssd disk eklenmiş. tabletin üzerindeki 5200mah kapasitesindeki batarya 10 saat civarı bir kullanım ömrü sunuyor ve grafik noktasuında da ıntel hd graphics 515 var.

12 " lik yapısına rağmen sadece 696 gram olan cihaz mükemmel derecede ince (6,3mm) metalik hatlara sahip. oldukça şık göründüğünü söyleyebiliriz.
 resim


arka yüzünde 5mp lik bir kamera mevcut(ön yüzünde de kamera bulunuyor, arkadaki gibi o da 5mp). buradaki tek sıkıntı fiziksel bağlantı seçenekleri kısıtlı. sadece usb c tipi bir port ve kulaklık girişi mevcut. tabletin sağ ve sol kenarlarında hoparlorlerı bulunuyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler