samsung galaxy tab 3 lite t113

2014 başlarında çıkan samsung android 4.4 tablet. plastik kalitesi çok iyi değil, geçişler fena değil, klavyesi biraz garip. çok tablet ihtiyacınız varsa veya çocuklara oyun için alınıyorsa ideal.
hafızası 8gb fakat sd card destekliyor.
gündelik işlerde memnun edecek bir tablet. fiyatına göre güzel bir tablet. kasma ve donma genel olarak yapmıyor. ekranın kalitesi muhteşem değil. standart ekranı var. ben bankacılık işlemleri, web gezinti, facebook vs için aldım işimi gördü. iş görsün çok para ödemeyeyim diyorsanız alın. beklentiniz yüksekse daha iyi modellere bakın.
zamanına göre fiyatının hakkını veren bir tablettir. alacaksanız kendinize birkaç soru sormanız gerekiyor.öncelikle tabletten ne bekliyorsunuz? eğer oyun falan oynarım diyorsanız bu pek işinize yaramaz.(basit oyunları v.b. rahat oynarsınız, orta seviye oyunları bilemiyorum.) ancak internette geziyim, küçük işlerimi halledeyim diyorsanız tam size göre bir tablet.
klavyesine alışmanın zaman aldığı tablettir. çıktığı ilk zamanlarda bu cihazla samsung çok ciddi sükse yapmıştı fakat şuan bu tableti alıncaya kadar çok az bir para koyarak geniş ekran akıllı tekefoblar alabilirsiniz bir kaç sene sonra uygulamaların boyutları büyüdükçe sadece internete girmeye yarayacak bir cihazdır. kasası fazlasıyla sağlam olsaydı belki tercih için bir sebep olabilirdi fakat şuan anlamsız bir cihaz.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler