samsung galaxy s7

ağustos ayından beri kullanmakta olduğum ve çok memnun olduğum telefon. ekranı özellikle çok canlı ve güzel, ayrıca bugüne kadar herhangibir takılma veya yavaşlama yaşamadım ki telefonu tüm özelliklerini bilerek ve bunları zorlayarak kullanan birisiyim. şu anda da s8'in piyasaya girmesi nedeniyle ciddi indirimlerle satılıyor. orta seviye bir telefon almak yerine, biraz daha ek yapılıp alınabilir.
telefon dükkanımda hala satin alindigini gördüğüm nacizane şık telefon..

telefonda samsung kalitesi var. kullanmaya geçtiğinizde hissediyorsunuz. telefonun ele tutuşu çok güzel, kamerası çok kaliteli ve hızlı. kamerası çok hoşuma gitti. şarjı da güzel gidiyor. telefonun performansı ve kalitesi çok güzel. almak isteyenler rahatlıkla satın alabilir. kullanışlı ve kaliteli
iphone a kafa tutacak hem dizayn hemde içsellik bakımından gayet iyi olan telefon..

şarjı iyi gidiyor ve kocaman bir ekranı var . tabikide ne olursa olsun tek elle kullanmak imkansız. iphone gibi belirli bir tuş kombinasyonu ile ekran tek el ile kullanılabilir seviyeye gelsede benim adıma konforsuz.

ekran iyi fotograg kalitesi çok iyi . grollaglass cam varmış 3 4 düşmeden sonra gitti kırıldı ama benim hatam . 500 tl gibi bir ücrete değişebiliyorsunuz .

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler