samsung galaxy s7 edge

micro sd hafıza kartıyla 200 gb'a kadar hafızası yükseltilebilen 32 gblık telefonun en sevdiğim yanlarından biri samsung knox güvenlik duvarının bulunması sürekli güncellenen bu program android'in güvenlik zaafiyetine karşı yazılmış oldukça etkili bir program. telefonun kasası baya sağlam.

3600 mah gibi standart bir pili var ama hızlı şarj özelliği gerçekten hızlı. an itibari ile fiyatı 3.000 tl civarı.
knox güvenlik duvarı hem iyidir hem kötüdür. telefona rom yüklediğinizde knox bu bilgiyi kaydeder. yani ilerde telefonu orijinal haline getirip satmak istediğinizde v.b. bir sürü sorunla karşılaşabilirsiniz.

telefon ise tasarım açısından oldukça güzeldir ancak tasarımı cam olduğu için dikkatli kullanmak gerekir, tuzla buz olma ihtimali var.
tasarım anlamında şıklığı, zarafeti ve dikkat çekiciliği tartışmasız. masaya koyduğunuz an etrafınızdaki herkesin de dikkatini çektiğini söyleyebilirim. özellikleri anlamında da oldukça memnunum. telefonu yoğun kullanan biriyim, yalnızca sosyal medya ve konuşma için kullanmıyorum. iş maillerimin takibi, oyun, müzik dinleme vb. hemen her özelliğini kullanıyorum. çok yoğun kullandığım zamanlarda bile şarjı 1 tam gün yetiyor. çok da fazla kullanmazsanız bir buçuk - iki güne kadar çıkıyor. arka kamerası oldukça iyi ama sınıfına göre ön kamerasının bir tık geride kalmış olduğunu da söylemeden geçmek istemem. genel anlamda baktığımda kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün..
samsung electronics'in ürettiği ve satışa sunduğu android işletim sistemli akıllı telefon. 5.5 inch ekran boyutuna ve süper amoled ekran tipine sahip. türkiye'de satışa sunulan modellerinde dahili hafıa 32gb. ön ve arka kamera çözünürlükleri sırasıyla 5 ve 12 mp. 4gb ram ve quad-core 2.3 ghz + quad-core 1.6 ghz işlemciye sahip. nisan 2017'de 2800tl fiyat ile aldım. kasım 2017 itabiri ile yine aynı fiyat seviyesinde. göreceli şık bir tasarım ve ergonomik olarak pozitif bir akıllı telefon.
2 farklı işlemci ile 2 farklı versiyonu olan telefon.
ilk modelinde samsung'un kendi üretimi olan exynos 8890 octa işlemcisi kullanılıyor. ikinci modelinde ise snapdragon 820 islemcisi kullanılıyor. 7,7 kalınlığında ama bence kalın kalıyor çünkü hiçbir sonraki amiral gemisi bi öncekinden kalın olmamalı. kağıt gibi olsun demiyoruz ama s6 edge 6.9 mm'ydi.
türkiye rom'undaysanız ve yerel ayarları kaybetmemek, cihazı format'lamamak için zip dosyasının içindeki home csc dosyasını kullanmayı ve ayrıca güvenlik seçenekleri içinden güvenli başlatmayı seçip bir pin belirlemeyi unutmayın, sonra başınız ağrımasın, yine de tüm sorumluluk sizin.

detayları https://forum.xda-developers.com/…ad.php?p=65800073 adresinden takip edin.
bu telefon ile uzun süre mobil oyun oynuyorsaniz screen-burn, ekran yanması ya da hayalet görüntü denilen sorunu yaşamanız büyük ihtimal. bu sorun ekranin belli bir bölgesinde hareketsiz şekilde uzun süre sabit bir görüntünün kalmasından kaynaklanmakta.

özellikle cihaz sarj olurken ısındığı için bu sorunun oluşma şansi daha yüksek. şarj esnasinda oyun oynamamaya dikkat edilmeli.
telefonun kamera özellikleri gayet iyi 1440x2560 (qhd) ekran cözünürlügüde cabası .3600 mah batarya ile şarj aleti müptelası olmak zorunda da değilsin. kablosuz sarj özelliği suya dayanıklılık derken hala en iyi telefonlar arasında gösterilebilinir

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler