samsung galaxy s4

bir ara kullandığım telefonumdur yaklaşık 3 sene kullandım defalarca yer düşmesine rağmen ne hikmetse hiç bir şey olmayan telefondur kendisinden sıkıldığım için sattım performans olarak düşük bütçe için alınabilecek bir telefon çok iyi iş görür ama kamera açısından biraz yetersiz kalmakta s4 kullanırken selfie çekmeye korkardım ön kamerası inanılmaz kötüdür
zamanında bu telefonun ikinci elini 400tl ye almıştım.gayet performanslı bir telefondu ancak bir süre sonra şişiyordu.(eski touchwizden dolayı.) bundan dolayı sürekli farklı bir rom yüklüyordum.avantajlarından biri de çok fazla uyumlu rom olmasıydı bu sayede güncelleme gelmese bile daha yüksek android sürümlerini kullanabiliyordunuz.
ürün gayet güzel ekran çözünürlüğü ve kamerası yeterince güzel yenileri çıkmış olsa da performans olarak gayet güzel bir telefon telefonun eksik yanları 4.5g yi desteklememesi, android 6 güncellemesini almayacak olması ve biraz ısınma olması bunların dışında fiyat olarak uygunyeni fiyat performans bakımından alınabilecek bir telefon
bir önceki telefonum, 4 yıl kadar kullandım ve oldukça memnun kaldım. kendi dönemine göre özellikleri çok iyiydi. yeni nesillere göre tabi biraz geri kalıyor. benim kullanım yoğunluğuma göre yavaşladığı için değiştirmek durumunda kaldım ama babam halen kullanmaya devam ediyor.
en sevdiğim kankamın şuanda kullandığı telefondur. yalnız geçen bozuldu. 101 oynarken bize şu şekilde ağlıyodu : s4 value (i9515) almayın 1000 tl ye anakart türkiyede yok telefon yarı bozuk (sim kart çıkarıldı hatası şarj edilemiyor sorunu ses tuşu bozuk ve menü ve geri tusu calismiyor siz sia olun bu telefonu almayin ) işin garip kısmı ise telefon bir kere bile düşmedi. sonra kivisinden bir yudum alıp taşlamaya devam etti.*
uzun bir süre minisini kullandığım cep telefonu. ancak 2 yılın sonunda öyle bir hale geldi ki iyi ihtimalle öğleden sonra 3 gibi şarjım bitiyordu üstelik şarj kablosundaki temassızlıktan dolayı defalarca şarj ettiğimi sandığım halde kapalı telefonla gitmek zorunda kaldım okula falan. ama yine de küçücük ve her şeyi yapmama yeten bir telefondu. şöyle biraz güncellense yine alır kullanırım o boyutta bir telefonu.
piyasaya çıktığı dönemde herkesin dilinde olan telefon modeli nedir kendisi.

açık konuşmak gerekirse samsung telefonlarını hiçbir zaman önermiyorum. samsung özellik bakımından iyi telefonlar yapabiliyor lakin iş fiyat ve kaliteye gelince iyi kelimesinin yanından bile geçemiyor.
ayrıca garanti konusunda ise bu telefon modeli oldukça kötü bir üne sahip. garantiye gönderdiğiniz de size neredeyse telefonun fiyatı kadar garanti ücreti yansıtabiliyorlar.
kesinlikle tavsiye etmiyorum, önermiyorum.
samsung'un bugüne kadar ürettiği en efsane telefonlardan biridir. heme dayanıklı hem yazılımsal olarak kaliteliydi. stabil bir performans sunuyordu. hala kullanmakta olan bir akrabam var ve değiştirmeyi düşünmüyor uzun bir süre daha. zamanla biraz yavaşladığını söylüyor ama kullanışlılığını düşürecek seviyede değil diyor. tek kötü yanı android versiyonu eskidiği için 2-3 yıl içinde destekleyen uygulama sayısında ciddi bir azalma olacaktır.
samsung adına kullanabileceğiniz tasarımı en şık ve en kullanışlı telefon diyebilirim fiyatı şu günlerde uygundur bulursanız parmak izi okumak dışında isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahip uygun ve kullanışlı android telefon ararsanız tercihiniz s4 olmalı
her ne kadar zamanında samsung'un galaxy serisi için amiral gemisi olduysa da devrini tamamlamış, s8'lerin piyasada olduğu şu dönemlerde fakir telefonu kıvamına gelmiş modeldir.

kasası nispeten sağlam olmasına rağmen donanım olarak tipik samsung özelliklerine sahipti. özellikle uygulama kullanımlarında görülen yavaşlıklar, pilinin daha hızlı tükenmeye başlaması, gps sinyal bozuklukları... 2 yıllık kullanımdan sonra çok yüksek olasılıkla başınıza gelecek dertler bunlar. muhtemelen telefondan çok fazla şey beklemeyen yaşı ilerlemiş kullanıcılar için düşünülebilir, ikinci elleri maksimum 400-500 liraya bulunabiliyor.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler