samsung galaxy note 5

2017 nin ilk gününde aldığım bu telefon gerçekten yüzümü güldürdü. kalemi ile not almak ve şekil çizmek, klavyeyi kullanmak oldukça zevkli. klavyeye türkçe harfleri de ayarladığım için geniş ekranıyla çok kolay ve hızlı yazabiliyorum. ama asıl söyleyeceğimi en sona bıraktım. fotoğraflar harika. alacakaranlık ve gece fotoğraflardaki ışık hala şaşırtıyor.
exynos 7420 işlemcisi ile döneminde rakiplerine ciddi fark atmış samsung'un rakiplerine fark attığı efsane telefondur. sekiz çekirdekli modeli samsung'a göre inanılmaz hızlıdır.
iyi bir bataryası iyi bir performansı güzel bir kamerası ve sevenleri için en önemli özelliği s-pen'i en büyük artıları olan telefon.samsung'u genel olarak beğenmesemde bu telefonuna hayran kalmıştım.acaba apple'a mı geçsem derken bir arkadaştan görünce çok hoşuma gitmişti.iyi ki almışım diyebileceğim bir telefondu.bu telefonu kardeşime verip mi 6 aldım.kardeşim hala iyi bir şekilde kullanıyor.kısacası uzun ömürlü bir telefonda sayılır.alanların pişman olmayacağına eminim.
s pen'ine çeviri özelliği gelmiş note serisinin 5. telefonu. yabancılar kendisine phablet demektedirler.
hızlı şarj desteği bulunmaktadır. kendi deneyimlerimden yarım saat şarj ile yaklaşık %40 şarj alabilen bir telefondur kendileri. ama memorycard takılmaması beni her zaman üzmüş, note2 benzeri bir aşk yaşamamızı engellemiştir.
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-note-5.html
mayıs ayından beri kullandığım ve özellikle alias sketchbook programıyla kaleminin uyumundan çok memnun kaldığım samsung ürünü. pro modda fotoğraf kalitesi, gerekli stabiliteyi sağlayabilirseniz, oldukça başarılıdır. normal çekimlerde zaten oldukça verimli sonuçlar veren bir kameraya sahiptir. ayrıca iş görecek derecede iyi bir ağır çekim modu mevcuttur. bu mod kullanılırken, çekimin başında yüksek fps kayıda hemen girmediği detayına dikkat edilmelidir.

tasarım, ölçü alma, taslak oluşturma, görseller üzerine not alma gibi işlerle meşgul olanlar için tercih edilebilecek tek seçenektir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler