samsung galaxy note 4

2015 haziranında arabistandan pasaport kaydı da dahil olmak üzere 1500 tl ye aldığım telefon. artık ufaktan bataryasında sıkıntı yaşamaya başladım. onun dışında on numaradır kendisi. samsung'un eften püften telefonlarına android 7 desteği verdiği şu zamanda donanım olarak iyi durumdaki bu telefona yazılım desteğini kesmesi iyi olmadı.
samsung un eski amirali..halen gideri var..geçen yaz anneme 4 ay kullanılmış 20 ay garantisi olan beyazını almıştım..cayır cayır kullanmasına rağmen bana mısın demeyen telefon modelidir kendisi..şarj ömrü rakiplerine oranla daha iyi olup fiyat performans olarak halen alınabilitesi yüksek telefonlardandır..
halen kullandığım, hatta bu entry'yi girdiğim cihaz. ekranı büyük ve kalemi var diye almıştım. ıyi ki almışım çünkü bi derdi tasası yok cihazın. tasarımı da oldukça şık. özellikle yanlarının ( çerçeve diyenler de vardır ) metalik, arka kapağının ise derimsi ( belki de deridir bilmiyorum ) olması çok cicidir. kalemin fonksiyonları ise tam benlik. ekranın istediğiniz kısmının görüntüsünü alıp, üzerine yazı veya işaretler ekleyip dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. daha yeni modellerde mutlaka daha güzel huyları vardır.
not: cihaz şu sıralar oğlumun yoğun yere atma ve ısırma testlerine maruz kalıyor. sonuçları daha sonra bildiririm.
2 yıldır kullandığım telefon pek kalem defter taşımayı sevmediğim için kalemi özellikle çok işime yarıyor . bildiğim kadarıyla note serisinin son bataryası değişebilen telefonu. bir kaç kez yere düşürdüm (asfalta) yan kısımlarında aşına oldu ve bir kere şarj soketi değiştirmek zorunda kaldım.
bu cihazı 2 senedir kullanıyorum ilk aldığımda kasko yaptırmadım babam istemedi diye. şimdiye kadar 6-7 kere düşürmüşümdür ve ilk 2 düşürmemde 2 kere de kırıldı bu telefon bilmiyorum bana mı denk geliyor ama 20 cm yüksekten düşüp kırılması ve bunu koruyucu + kabı varken olması biraz garip. ayrıca 2 senedir de şarj problemi yaşıyorum hem şarj aletleriyle ilgili hem de soketle ilgili problemler 4-5 kere soket değiştirmişliğim var. oyun oynatmakta video izlemekte bir sorun yok gayet güzel de kullanımı ama beni bu soket olayı yordu. tavsiye etmiyorum ben kamerasını beğenmiyorum ayrıca
samsung note modelleri arasinda efsanelesen tek model ve bence en iyi modeli 3 yildir kullaniyorum ve daha tek bir donma yasamadim hala daha ilk günkü gibi yağ gibi akiyor cihaz 3 gb ram 32 gb arttirilabilir hafiza 2 k ekran 16 mp arka kamera donanimiyla fazlaca yeterli bir telefon tek sorunu şebeke bazen gelip gidiyor bunun dısında beni en az 2 yıl daha götüreceğine inaniyorum.
kocaman ekranlı diye geçen sene anneme almasını önermiştim ama kullandıkça bir hoşuma gitmedi desem yalan olur. o sebeple gidip iphone plus alacağım. genelde sık bahsedilen şebeke sorunlarının hiçbirini yaşamadık şu ana kadar. iphone ile alıştığım bütünleşik kasalardan sonra arkasını açıp bataryayı yerinden çıkarmak bile bir ayrıcalık gibi hissettirmişti o zaman. samsung galaxy note 8'in atası olması bile saygı sebebi zira adamlar harika bir telefon yaptılar. stabil olduğu, şaşırtmadığı için gidip yine iphone alacağım ama saygılarımı sunmadan geçmek istemedim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler