samsung galaxy note 3

evet tam 2013ten 2016ya kadar kullandım.. ilk telefonum sifona düştü ve hakkın rahmetine kavuştu. o zamanlar sertifika olayı daha yeni yeni çıkıyordu tabi. sonra gittim yine aynısından aldim. o derece aşıktım telefona.. 4g olmamasını sene itibariyle önemsemiyordum..

sonra ne mi oldu? kasım kasim kasilmaya başladı ve şarji cabuk bitiyordu.. kenar dağılmaları sayılmaları yine kendini gösteriyordu.. kılıfsız kullanılacak bi telefon zaten kesinlikle degil.. eboue gibi telefon dokunsan sakatlaniyor.. ama anılarımın hatrina kahrımı çekmesinin hatrına iyi yönleri olarak zamanının en iyi kameralarından birine sahip diyebilirim.. s pen olayi ise işlevsiz.. tamam antenli dokunmatik telefon furyasindaki gibi yumruklamatik bir hassaslığı yok kalemin, ona oranla iyi ama kaç kez ise yaramıştır ve kullanmaya kalkmışızdır orası da ayrı bir muamma..
samsung'un ürettiği akıllı telefonlardan birisidir. 3gb ram ve 32 gb hafızaya sahiptir. 3 yıldır kullanıyorum, hala kullanışlıdır. pekçok oyunu oynayabiliyorum fakat bataryası 3000 mh olmasına rağmen 3 yılın sonunda artık tamamen tükenmiştir. android telefon almayı düşünen arkadaşlar note serisine rahatlıkla güvenebilir. kullanışlıdır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler