samsung galaxy e5

fiyat/performans açısından benzer fiyatlı rakiplerine göre öne çıkan bir telefon ve pil süresi normal kullanımda 1 küsür güne kadar uzatılabiliyor. günümüz koşullarında da bu bence çokta azımsanmayacak bir özellik.
ince ve zarif bir tasarıma sahip fakat en ufak bir darbede yan kasası cizilebiliyor.
kamera özelliklerine göre, gayet net ve güzel çekim yapabiliyor ve aynı zamanda hafızası da fazla.
hızı, işletim sistemi ve donma problemi yok. standartların çok üzerine çıkmayan fakat benzerlerine göre albenisi olan bir telefon.
3 farklı modeli olan ürün ailesidir.samsung galaxy e5 modelinin 2 farklı telefonu vardır.birinde 4g bulunmazken diğerinde bulunur.ayrıca samsung galaxy e5 duos adı verilen çift hat destekleyen telefon da bu ailedendir.

telefon 5" 720p ekrana, 1,5 gb ram e, snapdragon 410 işlemciye, 2400 mah bataryaya ve 8 mp arka 5 mp ön kameraya sahiptir.telefon için çıkmış en son android sürümü ise android 5.1.1 (lollipop) sürümüdür.(en son çıkan android sürümü android 8.0)

şu an pek satılan bir telefon değil ancak zamanında giriş-orta seviye arasına hitap eden bir telefondu.düşük işlemci ve düşük ekran çözünürlüğü sayesinde bataryası iyi dayanabiliyordu.(normal kullanımda 1 güne kadar çıkabilir.) ancak yoğun kullanımda yarım günü anca görebilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler