samsung galaxy a8

telefonum samsung galaxy a8. telefondan genel olarak çok memnunum. en sevdiğim yönü parmak izi uygulamasi. böylelikle telefonumu herkes kurcalayamiyor. bilgilerim bana ait kaliyor. ekran kalitesi ve kamerasi gayet güzel. şuan için tek sorun arasira kendiliginden kapali olan sesi açılıyor.
samsung'un orta-üst segmente hitap eden telefon modelidir. bazı üst segment özelliklerinin aynısını yada bir tık altını fiyat/performans'ı gözeterek samsung bu telefonda toplamış. a serisi özelliklerini koruyor fakat daha küçük ekrana sahip.
telefonu 2 haftadır kullanıyorum ve gayet memnunum. fiyatına göre oldukça iyi ve beklentileri karşılayan bir telefon. kamerası, özellikle ön kamerası çok iyi. ön kamerası çift kameradan oluşuyor ve arka plan bulanıklaştırma yapabiliyor, hatta daha sonradan da üzerinde oynama yapabiliyorsunuz. keşke arka kamera da bu şekilde olsaydı ama dediğim gibi fiyatına göre iyi. 64 gb hafızası var, bir sürü uygulama kurdum, sorunsuz çalışıyor. 3 boyutlu oyunlarda da sıkıntı çıkarmadı. tasarım olarak s serisinden ayırmak güç. ekran kenarları çok az da olsa var, sonsuz ekran değil tam olarak. kısacası şu sıralar 2600 tl'lik fiyatıyla gayet alınası bir telefon.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler