samsung e250

turkcell'in başlattığı kampanyadan sonra türkiye'de satışlarının patladığı, benim de edindiğim kızaklı cep telefonudur. hafıza kartı desteği, vga kameraya ve günlerce şarjı bitmeyen bataryaya sahiptir. bu telefonu kullandığım dönemde şıklığıyla bolca insanların dikkatini çektiğini gözlemlediğim telefondur. ayrıca servis kodlarının internete sızmasıyla bolca sesini arttıran kullanıcısı vardı.
samsung'un genelde siyah rengi kullanılan kızaklı efsane telefonlarından biridir kızağı sık sık bozulur ve tamire giderdi gerçi ben güzel kullanmıştım ve sadece 1 kere bozulmuştu ,oyunları başta forgetten hero olmak üzere telefonu efsane yapan detaydı android oyunları ve hatta ünlü oyuncuların oyunlarından kat kat daha iyiydi sanırım yaşlanmışım be sözlük o eski günleri çok özlemişim..
her türk genci gibi bir dönem benimde kulladığım telefon, şimdi bile sağlamını bulabilecek olsam sırf forgetten warrior oynamak için alırım.
bir zamanlar türkiye'de büyük bir furya estirmiş koreli telefon. tasarım her ne kadar göreceli olsada zamanına göre hiç fena değildi.

 resim
ortaokuldayken çok beğenerek almıştım yeşil rengini. çok kullanışlı bir telefondu. bir dönem herkesin elinde görmeye başlamıştık. zamanına göre fiyatı da gayet uygundu.
samsungun piyasaya çıkarttığı zamanının en güzel telefonlarından biri.

entryi girerken hatırladım. telefon güzeldi ama çok dandikti kızaklı olmasından mı bilmiyorum ama ben dört beş kere ekran filmini değiştirtmiştim. o beyaz ekran yok mu her kullanıcının başına gelmiştir diye düşünüyorum.
hala elimde bulunan zamanın en popüler telefonu ama maalesef çalışmıyor. o forgetten warrior oyununu kim unutabilir ki? ama kızağını bir kere kırdığımı da hayal meyal hatırlıyorum ama şu an elimde çöp diye duruyor resmen.
alanın, satanın, tamir edenin ekmek yediği, caka sattığı olmayanın neredeyse vatandaşlıktan çıkarılacağı telefon. hey gidi günler hey...
ailedeki tüm yaşlılar bu telefon ile o eski nokia marka kamerasız telefonları bırakıp buna geçmişlerdi. kendisi iphone öncesi türk toplumunda bir telefon devrimidir gerçekten. üzerine tez yazılır. dedem bile almıştı varın siz düşünün.
şuan için hala çalışabilir durumda olanı var mı onu bile bilmiyorum ama ilk çıktığı günlerde bu model ortalığı kasıp kavurdu diyebilirim. farklı ve yeniliklerinden ziyade birde çok ucuz olması onu gerçekten çok çok satılır duruma getirdi.
o dönemde müthiş beğenmiştim, analım.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler