safari

apple tarafından apple osx ve ios larda kullanılmak üzere geliştirilen ve tasarlanan web tarayıcıdır. windowsta çalışır mı bilmemekle birlikte hem mac hem ios kullanıcısı olarak ikisinin senkronize çalışıyor olması ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. mac osx'de girdiğim tüm şifreleri iphonedan görmek, açılan pencerelerdeki çalışmalara daha sonra başka cihazlardan devam etmek ciddi bir rahatlık sağlar.

mac osx'i çok kasmamakla birlikte chrome'un performansı bir tık daha yüksektir.
apple tarafından geliştirilen ve yalnızca osx ve ios üzerinde kullanılabilen web browser'dır.oldukça hızlıdır, herhangi bir sorunu kolay kolay olmaz.(apple'ın kendi ürünü olduğundan sorun olduğunda direkt güncelleme verir.) apple'ın eventlerini yalnız bunun üzerinden izleyebilirsiniz. (gerçi sanırım microsoft edge üzerinden de izlenebiliyordu.) oldukça başarılı olmasına rağmen bir tarayıcı için bir bilgisayar ya da telefon alınmaz.
tıpkı microsoft internet explorer faciası gibi apple için de safari gerçekten faciadır. opera ve google chrome ile firefox kominiteleri baskı mı yapıyor bilemiyorum ama böylesine donanım üretiyorsun, arkadaş hayvan gibi os yazmışsın ama bu safari nedir arkadaş yıl oldu 2018 sanıyorum ki tüm apple kullanıcıları başka bir tarayıcı kullanıyordur.

safari kullanana muharebede savaşa gitmiş gazi madalyası takabilirler.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler