ripple

en yüksek hacime sahip 2. altcoin konumunda şuan. aliexpress ile yaptıkları anlaşma ile para transferlerinde kullanılacak crypto paradır. akbank da bu yönde karar alarak ripple'ın önünü açan birçok bankadan birisi olmuştur. an itibariyle hacim olarak ethereumu bile ezip geçmiştir. 2018 yılında ciddi bir yükselişe geçeğe benziyor.
yüksek potansiyeli olan bir altcoindir. özellikle american express ile yaptıkları para transferi anlaşmasından sonra gelecek için daha fazla ümit vermeye başlamıştır. 2017 sonuna kadar bir miktar ripple'ın kilitleneceği göz önüne alındığında iyi bir yatırım aracı olarak görülebilir
dogecoin ile birlikte bana en az güven veren kripto para birimidir kendisi. mayıs ayından bu yana zarar eden nadir kripto para birimidir ripple ve piyasada çok ripple var.

ripple'a yatırım yapmam, yapana karışmam.
market kapasitesi çok yüksek olsada 7 dolarlık seviyeden zamanla 0,2 seviyesine düşmüştür kendisi. herkes aylardır pump almasını beklerken hala pump yemedi.
açıkçası bende pump yemesini bekliyorum ama bi korkaklıktır yatırımda yapamıyorum.
38 milyar adet basılmasından mütevellit 1 doları geçecek diyerek insanlarla alay etmeyin. para kazandıracak bir coin değildir. ancak para saklamalık ve para transfer etmelik bir coindir. zaten aliexpress anlaşması bunu göstermektedir.
ethereum'la birlikte şu anda en işlevli görünen para. işlev derken, blokzinciri teknolojisinin hayatımıza olumlu etkilerinin örneklerini sergileyen demek istiyorum. ripple bankaların bu teknolojiyi benimsemesi ve kullanmasını sağlıyor. deneyimlerime göre de gerçekten hızlı olduğunu söyleyebilirim.
türk borsalarından almak an itibarı ile mümkün değildir, ben poloniex isimli borsadan alım yapmaktayım, diğer birçok coin ile ilgili beklenti veya fikir sahibi olmama rağmen ripple geleceği konusunda hiçbir fikrim yok açıkçası, ne olduğu, ne olacağı (değer açısından) hiç belli olmayan bir coin.
aliexpress anlaşması gerçekse önümüzdeki yıllarda eticaret sitelerinden alışveriş yaparken bizi bankaların saçma sapan uygulamalarından kurtaracak olan coin'dir. 99 milyar adet basılacaktır. transfer hızı ve düşük fee ücretleri tatmin edicidir.
tahminimce uçmayacak ve batmayacak coin.

bugün bitfinexten cex.io'ya yaklaşık 150 xrp transfer ettim. transfer ücreti yok gibi bir şey. ancak nedense uzun sürdü. birkaç saat bekledim sanırım.

orta vadede 1-2 dolar olacağını düşünüyorum. ancak ripple ripple. bu da erkenden yüklü miktarda pozisyon alanlara iyi kazandırır.
enteresan altcoindir. pazar payınca 4.sırada ve 0,25 değere sahiptir. tam tamına 6 aydır çakılmış durumda. herkes nedense ripple'dan bi atak bekliyor. ben öyle olacağını düşünmüyorum. maxiumum artış noktası 0,25 olacaktır açıkçası.
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler