renault megane

yeni kasası ile fark yaratmıştır. 1.2 benzinli motoru 130 beygir güç sağlayabilir. süspansiyonları gayet kalitelidir. ıcon donanımda otomatik yanan uzun farlar, şerit takip uyarı sistemi, mesafeye duyarlı otomatik hız sabitleyici, tüm sensörler, aktif ani fren sistemi, 7 inç çoklu dokunmatik carplay destekli multimedia sistemi gibi özellikler gelir. iç ambians 5 renk seçenekli ve çok şıktır. 9 hoparlör ile ses sistemi çok başarılıdır.

hb'lerde arka görüş sınırlıdır. ufak tefek bugları hariç problemi yoktur. 2017 senesinin en çok satılan arabalarından biri olacak gibi duruyor.
renault firmasının üzerinde gerçekten çalıştığını belli eden model. dizel otomatik versiyonu her açıdan tatminkar olan araç. yalnız türkiye'de bir güruh var. bu arabalara öyle bi modifiye yapıyolar ki araba bi anda üstü açık arabaya dönüyor. ve bu tarz kalın kasalı arabalarda ne yazık ki hiç hoş durmuyor.
yeni kasasıyla tasarım konusunda boyut atlamıştır. 1.5 dci motoruyla hem performans hem de ekonomi taleplerinize cevap verir. iç donanımdaki multimedya ekranı araca hem kullanışlık hemde tasarım adına olumlu yönde etki etmiş. kapı kollarında başlayıp ön konsola kadar uzanan çizgi halindeki ışıklar aracı zenginleştirmiş. bu ışığın rengini aracın ekranından ayarlabilirsiniz. geceleri mükemmel bir görüntü yakalayabilirsiniz. tek üzen noktası fiyat konusudur. onun haricinde renault'a ön yargı ile yaklaşılmadan, alınabilecek bir otomobil.

 resim
ön farlarındaki detaya takıldığım araç. takacak yer bulamadın mı diyen olursa anlarım, zaten şahsi yorumum sadece, evrensel doğru olduğunu da iddia edecek değilim ama o farlar neden virgül şeklinde? bunu tasarlayan adam kör oldu herhalde. illa bir atraksiyon yapacaksınız, bir gönül teli titreteceksiniz. ne gerek var?

halbuki yandan da arkadan da yeterince güzel, öyle müthiş olmasını beklemiyorum zaten bir megane'dan ama iyi işte gayet. iç tasarım desen o da güzel, ekranın dikey şekilde konumlandırması bence çok daha kolay bir kullanım sağlamış. bir de mekanik el freni olsa eksiksiz olacakmış aracın orta bölgesi.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler