reeder p10s

mtk hello tabanlı 8 çekirdekli işlemcisi yüksek performans isteyen mobil oyunları gayet rahat kaldırabiliyor. rakibi bir çok telefonda olmayan android 3 d touch özelliği de var. 64 gb dahili hafızası olan telefonun kamerasından çok fazla bir şey beklememek gerekir 16 mp kamera güçlü ek donanımlarla desteklenmiyor sadece çift odaklanma özelliği ile f 1/8 diyafram açıklığına sahip.

ısınma programı en baba oyunlarda dahi neredeyse yok gibi telefonun da en cezbedici yanı bu.
burcu esmersoy reklamıyla tanıdığım akıllı telefon.
bilirsiniz, bir ürün ürettildiğinde işin en can alıcı noktalarından birisi pazarlama stratejisidir. reeder reklamlarında burcu esmersoy'u kullanarak ürünlerinde güzel bir strateji izlemiş. reklam çekimlerinde zaten burcu esmersoy'un güzelliği ve çekiciliği reeder'ın cihazları ile birleştirildiğinde ortaya güzel bir reklam çıkmış. güzel ne kelime lokum gibi. aşırı hoş olmuştu.
telefona gelmek gerekirse telefonun bataryasından bahsetmek istiyorum. 3000 ma bataryaya sahip olsada piyasada ki en çok uzun süre giden 5. telefon kendisi. yani bataryam 5000-6000 demekle olmuyor, bu bataryanın kullanım süresinde ki performansı önemli.
özellik açısından gayet üst düzey bir telefon, pek bir ismi olmamasının verdiği avantajla fiyatı diğer markalara kıyasla daha uygun.

ilk izlenimi olarak arayüz açısından eksikleri olduğu. diğer eksiği ise telefonun tamamen türkçe olmamış olması. mutlaka ingilizce bir şeylerle karşılaşıyorsunuz. iki günlük kullanım ile elde ettiğim izlenimler bunlar.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler