red dead redemption 2

rockstar tarafından geliştirilen ve yayınlanan 2018 başındapiyasaya çıkacak olan serinin son oyunudur. vahşi batıda geçecek olan oyunun yayınlanan videolarından anlaşıldığı üzere kardeşleri gibi mükemmel bir senaryoya ve muazzam görüntü kalitesine sahip olacaktır.

adresinde yayınlanan 2. videosundan da görüldüğü üzere vahşi batıyı mükemmel bir şekilde oynayacağız, atlarımızın üzerinde günlerce, haftalarca gezinip uçsuz bucaksız haritanın ve dünyanın tadına varacağız. heyecanla bekliyoruz.
bu arada ps4 ve xbox one için gelecektir.
rockstar games'in çıkardığı karakteristik özelliklere sahip seri. ilk oyununu playstation'da denemiş biri olarak keşke pc içinde gelseymiş diyip iç çekmiştim. kırsal alanın bolluğu ve eğlenceli aktivitelerin olduğu bu oyun rockstar'ın genlerini fazlaca taşıyor. bir haydutu tren raylarına bağlayıp trenin gelişini izlemek gibi zevklere sahip olabilirsiniz. 2. oyununda eğlenceli aktivitelerin ve yan görevlerin dahada çoğalacağını düşünmekteyim. bunun yanında gelişmiş bir multiplayer sistemi gelirse oyun eksiksiz olur. tek isteğimiz pc içinde çıkarılması. sabırsızlıkla bekliyoruz.
piyasada ender bululan vahşi batı temalı oyunlarda olan red dead redemption'ın devam oyunu. rockstar games'in ikinci oyunu bu kadar yıl beklemesinin bir sebebi olmalı elbette ve bunun karşılığını rdr 2'de fazlasıyla alacağımıza eminim.
rockstar games tarafından geliştirilen red dead redemption 2 2017 sonbaharda çıkacak denilse de 2018 ilkbahara sarkması çok olası görünmektedir . aksiyon macera türündeki oyun vahşi batı temalıdır. bayağı oynamış biri olarak ps3 ün en efsane oyunlarından biridir. ip ile insanları bağlayıp atla süründürererek yakalayabilme en ilgi çeken özelliğidir bence

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler