razer deathadder chroma mouse

dayanıklılık, ergonomi, kalite, performans ne ararsan var. tam bir oyuncu faresi. bir alt modelini kardeşimle hayvanlar gibi kullanmamıza rağmen 7 sene dayandı. bakalım bu kaç sene gidecek. muadillerine göre fiyatı da şuan gayet cazip.
razer mouse'lar ile razer deathadder 2013 versiyonu ile tanıştım, kendisi ile uzun bir birlikteliğimiz oldu. onla yollarımızı ayırdığımızda biliyordum ki razer'dan başka mouse artık tutamazdı bu el o yüzden bende kardeşi olan seriye geçiş yaparak deathadder chroma edindim. bu dediğim 3 yıl kadar oluyor, o zamanlar dolar daha insancıl seviyelerde olduğu için yurt dışından siparişi o kadar da el yakmıyordu ama şu anda hem yurt içi hem de yurt dışı pahalı bir alet kendisi.

özelliklerine gelecek olursak ergonomisi gerçekten üst düzey ele oturuşta ya da tuşlara uzanışlarda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. tuş demişken mouse 5 tuşlu ve bunlar bağımsız şekilde programlanabiliyor. mouse razer snapse uygulaması ile uyumlu, logosunun rengini ve ışık efektlerini bu uygulama sayesinde değiştirebiliyorsunuz. benim sevdiğim bir diğer noktası ise kablosu. oldukça uzun ve örgülü bir kabloya sabit mouse.

eksik gördüğüm noktası ise tuşlarının basmasını sağlayan plastik parçalar biraz dayanaksız. olur da sinirlenirseniz mouse'a vurmayın yoksa kozmetik açısından sıkıntınız ama tuşu basmayan bir mouse'a sahip olma ihtimaliniz var. onun dışında ürün oldukça dayanıklı ve uzun yıllar boyunca bilgisayarınızın değişmeyecek demir başlarından biri olacaktır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler