raspberry pi zero w

dünyanın en küçük bilgisayarının yeni versiyonu. raspberry pi zero'dan farkı wireless ve bluetooth radyoları da içermesi. pi zero'nun tek bir usb çıkışı olduğu düşünülürse (o da adaptörle micro-usb -> usb) wifi ve bluetooth'un içinde olması gerçekten işleri kolaylaştırıyor.
her bilgisayar mühendisi ve her yazılım mühendisiöğrencisinin edinmesi gereken cihaz.adroid tvlere para verene kadar kendi android tvnizi yaratabilirsiniz :d
şuan için optimum düzeyde küçük ve kullanışlı olan bilgisayar markasının modelidir. fiziki olarak tek bağlantı portunun bu şekilde geliştirilmiş bir wifi-bluetooth desteği kablosuz erişimi baya bir rahatlatmış. şuan en verimli dizaynına sahiptir diyebiliriz başka eklentiler cihazı büyütür.
1ghz tek çekirdekli işlemci 512mb ram, wifi ve bluetooth modülü barındıran, bazı uygulamaları test etmek ve ev teknolojisi cihazlarınıza komut vermek için kullanılabilir bilgisayar.
geleceğin parmaklarımız arasında yerini almaya başladığının göstergesi olan single board computer.

üzerinde barındırdığı işlemci, ram vesair özellikler ile -ekran kartını görmezden gelirsek-, zamanında gta vice city, counter strike 1.5, manhunt, half life gibi oyunları oynadığımız bilgisayarların sistem özelliklerine eş, belki de daha gelişmiştir.

üzerinde dahili olarak gelen wireless ve bluetooth alıcısı sayesinde hayal gücünüzü kullanarak yapmak istediğiniz her şeyi yapabilmenie imkan sağlar.

örnek vermek gerekirse, internetteki trilyonlarca hazır script içinden dilediğinizi seçip kurarak akıllı ev sistemi, hız tespit kamerası, mesafe sensörü, radar, geri vites kamerası ve daha kentilyonlarca projeyi hayata geçirebilirsiniz.

üstelik sadece 10 dolara.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler