raiblocks

blockchain sistemine sahip piyasada yaklaşık 134 milyon adet olan bir coin özellikleri olarak ıota ile benzer özellikleri bulunmakta ama temelde aynısı demek büyük hata olur.

şuan mercatox ve bitgrail'den alınabiliyor.

kişisel görüşüm ileride güzel bir değerlerde görebiliriz tanesi 2.15 dolar şuanda son olarak kendisine ait bir wallet'ı bulunmaktadır.
çılgın atan coin, kısaltması xrb. 2 gün önce 0.00030000 btc iken aldım, bugün 0.00050000'e dayanmış durumda. en önemli ve güzel özelliği transaction fee olmaması. buradan bir miktar xrb alıp cüzdana attım. cüzdan için raiwallet.com'u kullanabilirsiniz. borsa için bitgrail xrb hacminin büyük çoğunluğuna sahip. alım yapıp cüzdana fee ödemeden çok kısa bir süre içinde gönderdim, 30 saniye bile sürmedi sanırım.

şu an hacim düşük ve yalnızca iki tane borsada varken yeni bir borsaya eklendiği zaman yaratacağı artışı düşünemiyorum bile.
uçuyor ve durduramıyoruz. şu an 0.0017 btc civarında. 1 hafta önce yaptığım yatırımı 6'ya katladı. binance.com'un başlattığı ankette an itibariyle lider. en yakın rakibi experience points (xp coin). son yazdığım entry'den sonra bir iki borsanın portföyüne ekleyeceği açıklandı. binance'ye gelirse daha da uçar gibi. ocak'ta ios/android destekli wallet'lar, yeni exchange'ler ve diğer gelişmeler olacak. dün itibariyle de coinmarketcap verilerine göre ilk 20'ye girdi ve şu an 17.sırada. ytd.
değer artışıyla gözleri yaşartmış olan bir altcoin. aralık'tan ocak ayına kadar sahiplerine akıl almaz bir kar sağladı, 0.20 dolar seviyesinden 1 ayda 36 dolara kadar tırmandı.

geçen ay 1 dolara 10 adet xrb alan biri şu an 320 dolar sahibi. tek kelimeyle inanılmaz. en çok bitgrail ve mercatox üzerinden alım-satım işlemleri yapılıyor, diğer popüler marketlerde olmamasına rağmen 1 günde 85,976,900 dolar işlem hacmine ulaşabiliyor. 2018'de yıldızı parlayacak olan coin'lerden.

https://coinmarketcap.com/currencies/raiblocks
140 kat değerlenen coin türk mantığı hesap yaparsak 3 ay öncesi 1000 lira yatıran adam bugün 140 bin lira kopardı. :)

arkadaşlar bu tip coinler var buna ben 2.3 dolarda iken girmiştim tabi öğrenci olduğum için fazla almadım, bu aralar ilgimi çeken spectre coin bu da dash sistemi ile beraber çalışıyor finaller bitince tam anlamıyla bi başlık açar sizlere herşeyini anlatırım bu coinin

demem o ki şu an tanesi 5.22 dolar bütçenizi üzmeyecek bir miktarda alın geleceğin monero'su, dash'i olabileceğini düşünüyorum

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler