quake 2

playstation one'da bundan daha fazla keyif aldığım bir oyun yoktu. sabahlara kadar oynadığım, yeri geldiğinde gitarımı elime alıp oyunu dondurup müziklerini çıkardığım bence quake serisinin senaryo olarak en iyisidir. müziklerini elektronik müzik grubu sonic mayhem yapmıştır. eğer oynamadıysanız oynamanızı tavsiye ederim, grafik olarak 90'ların son çeyreğinde çıkan bu oyundan çok birşey beklememek gerekir ama hikayeden keyif alacağınıza eminim. o zaman "descent into cerberon" derim ve kaçarım.

ilk bilgisayarımda oynadığım ilk oyundur dün gibi hatırlarım yeni çıkmıştı o dönemde bilgisayar dergileri demo oyunların olduğu cdleri promosyon olarak verirdi bende bilgisayarım kurulur kurulmaz hevesle bu cdlerden birini taktım ve bu oyunu yükledim.

internet cafeler de half life oynamış bir insan olarak oyunda pusu olayının pek işe yaramaması ve baya bir hareketli olması çok hoşuma gitmişti. bugün olsa yine oynarım diyebileceğim cinsten bir oyundur hayatımda önemli bir yeri vardır. roketatarı kurup aynı anda tüm roketleri ateşleyerek double kill yapanlara selam olsun.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler