qoinpro

üye olduktan sonra captcha çözmeden, roll yapmadan, takla atmadan hesabınıza bitcoin,bitcoin cash, bitcoin gold, dash, feathercoin,neo, virtacoin, peercoin ve litecoinleri azar azar otomatik olarak ekleyen site. yakın zamanda gelecek başka coinlerde var. 8-10 kuruş kazanmama yardım etmek isteyenler için refli link: https://qoinpro.com/51f2ce467c8977c770cfe0e3b4c0d993
android uygulaması da oldukça kullanışlıdır. ilk üye olduğunuzda size 250 satoshi hediye ettiğini söylüyor ve arayüze girdiğinizde bitcoin hakkında detaylı bilgiler sunuyor.
"akmasada damlar" lafını bile haketmeyen site. akmayı bırak damlamıyor bile namussuz. ama üye olmakta yine de fayda var ileride torunlar sevinir.
günde 2 satoshi gibi yüksek! bir miktarı her gün cüzdanınıza ekleyen, eğer site patlamazsa torunlarınızın torunlarının belki zengin olabileceği bir sisteme sahip, hayal satıcı site. bu adamlar için millete referans olup kendinize güldürtmeyin derim.
birçok sanal para ve altcoini hiçbir efor sarf etmeden biriktiren site.

her gün giriş yaptığınızda sadakat bonusu artmaktadır.
an itibariyle upgrade yapıldığı ve 30 marta kadar açılacağı yazıyor ancak böyle durumlar çöküşe delalettir genelde. bakalım devam edebilecek mi, zaten etse de ne kazandırıyor ki büyük ihtimalle yakın zamanda çekim yapabilecek duruma gelemeyiz hiç birimiz
herhalde en kötü faucet sitesi.
neden mi.çünkü verdiği kripto paraların çekilebilir seviyeye gelmesi 3-4 yılı geçer.
o da çekilecek para 20 lira olmaz.
güzel yanı hiç bir uğraş vermeye gerek yok.ama düzgün bir kazanç vermediği için bunun da bir önemi kalmıyor.
yakın zamanda kapatır gider zaten.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler