pro evolution soccer 2018 lite

pes 2018 in daha az seçenek barındıran sürümü. üstelik ücretsiz. ben myclup i kullanabilmek amacıyla indirdim. yoksa pes 2018 e 180 lira vermek akıl kârı değil. oyun 27,37 gb boyutunda. henüz inmedi ama inince ayrıca editlerim.
edit: oyun indi. 1.5-2 aydır oynuyorum ama normal pes 18 ile arasında çok fark var sanırım oynanış açısından. ya da ben şöyle düşünüyorum. "ulan para vermeden bedavadan size oyun veriyoruz. para verenlere karşı maç kazanacağını mı sanıyorsun?"diye. çünkü saçma sapan nedenlerle gol yiyip kafayı da yiyebiliyorsunuz. ben şahsen fiyatı düştüğünde normal oyundan almak istiyorum yoksa en dandik takıma karşı myclup'ta kaybetmek onur kırıcı :)
konami'nin teslim bayrağı gibi bir şey bunun varlığı. adamlar açıktan kabul ediyor para verilecek bir oyun yapmadıklarını, shareware olayına geçmişler.

myclub, pesleague, gösteri maçı ve antrenman modlarını oynayabildiğiniz oyun, haliyle pro evolution soccer 2018'in aynısı teknik olarak. her türlü grafik ve mekaniği aynı olan oyunda tek fark modlar işte. bu şu demek aslında, paralı versiyonu almaya resmi olarak hiç lüzum yok bu varken. online olarak bile oynayabiliyorsunuz.

bu arada fifa'da olduğu gibi oyun içi coin satışı gibi şeyler var. öylesine oynayacak insanlar için bedava, ciddi oynayacak olanlar için pay to win diyebiliriz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler