powerbank

cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi elektronik aletlerinizi şarj edebileceğiniz dışarıdayken hayat kurtaracak bir cihazdır. kaliteli bir cihazla 16000 mh'lık powerbank'i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
tek sorunu doldurmayı hatırlamak olan güzel cihaz. evde bir adet teknoloji delisi olduğu içindir ki etrafımızda boy boy çeşit çeşit 7 - 8 tane var. kablo derdi olmadığı için favorim entegre kablo ile gelenler. kartvizit boyunda olanlar var bir de. kaybederim diye hiç yeltenmiyorum. 10000'lik samsung kullanıyorum bir tane dönem dönem. acil durumda kullanırım, eşe dosta kurtarıcı olurum diye arada doldurup koyuyorum çantaya. az az kullana kullana en az bir on gün gidiyor bana.
lityum pil kullanan ve son zamanlarda pil ömründen ziyade kozmetik sorunlara, kameraya ve işlemci gücü/hızına kafayı takmış şirketler yüzünden ihtiyaç duyduğumuz, neredeyse herkesin çantasında bir tane olan, gerçekten de hayat kurtarma potansiyeli olan, bir arkadaşınızın ihtiyacı olduğu kurguda sizi onun kahramanı yapabilecek icat.
prize olan ihtiyacı ve bağımlılık süresini minimuma indirmiş dışarıda şarj bitmesi sorununu ortadan kaldırmış über süper aşmış buluş
eskiden sigara cüzdan anahtar olan erkek üçlüsüne yeni dönem eşlik eden telefon ve yancısı olarak tanımlayabileceğimiz alet..muhteşem özelliklere sahipler ama priz başında ömür tüketmek istemiyorsanız ya özelliklerin büyük kısmını kapatıyorsunuz ya da bunlarda bir tane satın alıyorsunuz..8 miydi 8600 müydü öyle bir tanesi evde mevcut..eskiden daha uzun şarjlıyordu ama ömrü giderek kısalıyor..f/p oranı güzel çok abartı olmayan bir tanesiyle değişim zamanı geliyor..
her eve lazım olan battery.

telefonlar artık çok fazla kullanıldığı için oldukça çabuk bitiyor. bu durum da genel olarak sorun teşkil ediyor. özellikle uzun yola çıktığımız zaman telefonu 2-3 kez şarj etme ihtiyacı doğabiliyor yolun uzunluğuna ve sizin hayattan zevk almanıza göre.

birçok insan var ki yola başlarken açtığı telefonu yol bittiğinde araçtan inerken kapatıyor. gerek müzik dinliyor, gerek internette dolanıyor, gerek film izliyor, gerekse kitap okuyor...

haliyle powerbank sayesinde çok da sıkıntı çekmeden bir yandan telefona bağlıyken istediğininzi yapabilirsiniz. en kötü uyku molanızda telefonu şarj edebilirsiniz.
akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle piyasaya çinli mafyalar gibi giren teknolojik alet. olmayacak anlarda şarjı bitenler için hayat kurtarıcı. özellikle askerde çok faydası olmuştu giden yapan bilir. iki cebimde power nöbette az dizi izlemedim. telefonun şarj ömrünü kısalttığına dair söylentiler var bunlar kısmen doğru. ancak kaliteli bir markanın power bank ini alırsanız kesinlikle bir sorun teşkil etmeyecektir.
kısa zamanlı kullanım için ideal ancak uzun süre kullanmamanızı tavsiye ederim. samsung, sony gibi firmalar dışında üretilen ürünlerin pek güvenli olduğunu zannetmiyorum. eğer tanınmış bir firmanın ürünü değilse bir kaza yaşadığınızda karşınızda bir muhatap bulamayabilirsiniz benden söylemesi.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler