popcorn time

açık kaynaklı, bir çok işletim sistemi tarafından desteklenen medya oynatıcı entegre edilmiş bir torrent istemcisidir. bir çok filmi altyazılı şekilde yüksek kalitede izleyebilirsiniz. bir film izlerken torrent mantığıyla izlediğiniz film diğer kullanıcıların bilgisayarından çekilir.
sağdan soldan çöp film izleme sitelerinde reklamlar arasında boğulmak yerine mis gibi film izlemenize olanak sağlayan enfes uygulama. üç kuruş fazla para kazanmak pahasına bilgisayarları çöplüğe döndüren sitelerin eline verir.
açık kaynaklı torrent istemcisidir.içerisinde bulunan tüm dizi ve filmleri torrentlerden çeker.yani siz filmi izlerken aslında arkada bir torrent indirmiş olursunuz.

oldukça kaliteli, sorunsuz torrentleri çekerek listeye ekler ve kullanıcılar bundan yararlanır.neredeyse tüm dizileri ve filmleri bulabilirsiniz.
open source bir torrent istemcisi film izleme uygulaması.

oensubtitles'dan altyazı çekme özelliği bile mevcut.
torrent mantığıyla çalışan dizi ve film izleme uygulamasıdır. ama çoğu dizinin sezonlarında ve bölümlerinde eksikler var. en güzel özelliklerinden biri de çoğu filmde 20- 30 farklı dilde altyazı seçeneği sunması. dil geliştirmek isteyenler için oldukça faydalı. ancak gene de bunun yerine stremio daha kullanışlı olacaktır.
dünkü kullanımımdan sonra alternatiflerini 4 gözle aradığım program.son 3 ayda izlediğim filmlerin tamamına yakınında altyazı kayması var maalesef.ayarlarla oynayıp senkronize etsen bile bir süre sonra yine bozulmakta,bu da ortamın içine etmektedir..kullanmayın kullandırtmayın.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler