poloniex.com

amerika merkezli bıtcoın / dijital para borsası.

bir gün içind 100 milyonlarca dolarlık işlem hacimleri vardır.

arayüzü belki de en kullanışlı borsalardan birisi. işlem hızları çok iyi. para yatırım ve çekimde sizi çok uğraştırmazlar. türk borsalarından aldığınız coini buraya yatırıp diğer tüm coinlere düşük makaslarla düşük komisyon vererek geçiş yapabilirsiniz.

oldukça eski ve güven veren geçmişleri vardır.
güzel ve kullanışlı bir sitedir ta ki bir sorunla karşılaşılana dek. destek talebinizin yanıt bulup, sorunlarınızın çözümü haftalar hatta aylar alabilir. yine de diğer rakiplerine göre daha bir güvenli duruyor.
sadece bitcoin veya ethereum ile işlem yapan, ingilizcesi yeterli olmayan kullanıcılar için çok daha hızlı para gönderme ve alma işlemleri yapan türk ecoin borsaları da alternatif olabilir.
ihtiyacınız olan hemen her altcoini bulabildiğiniz bitcoin borsası. oldukça kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. tüm altcoinlerin anlık bitcoin karşılıklarını tek bir tabloda rahatlıkla görebildiğinizden rahat bir kullanım imkanı sunar.
en güvendiğim ve en çok kullandığım bitcoin , alt coin borsasıdır. arbitraj yapmaya müsaittir. 1 amerikan dolarına en yakın olan coin usdt ( tether) dediğimiz coindir. kullanıcıların dolar gibi ellerinde tutmalarını hedeflerler çok az oynama olur dolara göre. sitenin para yatırma ve çekme işlemleri ççok hızlı ben usdt olayını da seviyorum.
kalp krizi yaşatacak denli anlık değişimleri anında gösteren bitcoin borsası. alım ve satımların hızı hareketini anlık takip edebileceğiniz bölümleri var. burayı takip etmeniz bile neden bitcoinin yenilmeyeceğinin en büyük göstergesidir. her fiyattan anından alım ve satım yapılıyor oluşu gerçekten hayretler içinde bırakıyor insanları. bu grafikler bitcoini yükseltecek tek gerçeği gözler önüne serer: güven. güven olduğu müddetçe talep daima artacaktır.
72 saattir litecoin withdraw işlemimi gerçekleştirememiş site. bu şekilde yavaş işlem yapmaya devam ederlerse kendileri için iyi olmayacaktır diye düşünüyorum. ancak anlık değişimleri izleyebileceğiniz belki de en iyi sitedir. özellikle dün akşamki bitecoin düşüşünde bana iyi kar getirmiştir.
öncelikle mail adresi ve username seçerek siteye kayıt oluyorsunuz ve poloniex hesabı açmış oluyorsunuz. daha sonrasında google authenticator aracılığı ile çift aşamalı olarak doğrulama yapabilmek için site sizi yönlendiriyor ve barkodu tarayarak site ve uygulamayı eşleştiriyorsunuz ardından telefon ve adres bilgilerinizi kayıt ediyorsunuz. daha sonrasında site size hesabınıza çekim yaparken aynı zaman da mail onayı isteyip istemediğinizi soruyor ve seçiminizi yapıyorsunuz. bu adımı tamamladıktan sonra site size günlük 2000 dolarlık çekim limiti tanımlıyor. bunu 20000 dolara yükseltmek isterseniz, webcam bulunan bir bilgisayardan pasaport, ehliyet, kimlik kartı seçeneklerinden birisini seçerek kimliğinizi sisteme tanımlamanızı istiyor ve sonrasında hesabınız onay sürecine giriyor. poloniex borsasından hesap açmak bu kadar basit. verdiğiniz bilgiler doğru olursa hesabınız onaylanıyor ve işlem yapmaya başlıyorsunuz. sitede btc karşılığında bir çok altcoin' i değiş tokuş edebiliyorsunuz. ayrıca transfer ücretleri gördüğüm kadarıyla gayet uygun. tek sorununuz tr piyasasından aldığınız pahalı bitcoin, burada ki cüzdanınıza aktarılınca değeri gerçek değeriyle hesaplandığından dolayı zararınız oluyor.
işlem hacmi geniş ve hızlı olan amerikan tabanlı dijital para birimi borsası. ne kadar da, piyasa katılmış olan coinleri bünyesine geç katan bir market olsa da güvenirliliği ve kullanım ara yüz kolaylığı açısından tercih ettiğim iyi bir site.
abd merkezli exchange borsası. alım satım ara yüzü ile gayet kullanışlıdır. lakin coin sayısı bakımından diğer borsaların gerisindedir.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler