po.et coin

wordpress, diğer blog site uygulamaları ve shutterstock gibi imaj sitelerinde kullanılabileceği düşünülen token. hem metadata hem de telif hakkı da bu token ile tutulacak deniyor. rağbet görürse çok değerlenebilir. token olması dezavantaj. madenciliği yapılmayan bir coin olsaydı proje daha mantıklı olabilirdi. bu token olayı tamamen saçmalık bence. ipini koparan 5 dakika token çıkarıp satışa sunuyor. token işinin cılkı çıktı tamamen.
kısaltması poe olan coindir. kendilerini 68 satoshi iken aldığım ve şuan ki değeri 263 satoshiye kadar çıkmıştır. bu ve bunun benzeri olan bir haftadır inanılmaz şekilde yükselmeleri piyasadaki en düşük ücretli coinler olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. sonuçta coin piyayası popüler olunca herkes bu alana girmek istedi denemek içinde hep küçük coinlere yöneldiler buda piyasadaki düşük fiyatları coinlerin zıplamasına sebebiyet vermiş olabilir. ha sen neden aldın diye sorarsanız ismini beğendim.
token olduğu için güven vermeyendir. fikir mükemmel ama maalesef sunum bir coin ile olmadı. token daima başka bir coin wallet'a ihtiyaç duyacak bir zımbırtıdır. benim tavsiyem tokenlara çok fazla yüz vermeyiniz efendim.
token olmasına karşın farklı bir kullanım alanı sunması kendisini farklı kılandır. ayrıca benim dikkatimi çeken nokta ekibinde stanford üniversitesi mezunlarını bulundurması bununla birlikte amerika birleşik devletleri merkezli bir yapılanma içinde olmalarıdır. yani bu adamlar uzak doğulu yada doğu avrupalı aç tiplerden yada pr firmalarıyla anlaşıp vurgun vurduktan sonra tokenlerini yada coinlerini başı boş bırakacak insanlardan değil. adamların token dağılımı dahi oldukça demokratik tüm tokenleri kendilerine saklamamışlar geniş tabanlı bir dağılım var. tekrar başa dönmek istiyorum stanford üniversitesinden insanlar var bu ekipte ve telif haklarıyla alakalı bir girişim içindeler ülkeleri ise amerika birleşik devletleri. güven veren tokendir.
eğer token'a telif hakkı ile ilgili bir data ekleyebilirlerse kullanışlı hale gelebilir. yoksa işi çok zor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler