pluralsight

yazılım geliştirme ve programcılık ile gerek ilgi düzeyinde gerekse de profesyonel düzeyde ilgilenen herkesin kendini geliştirebileceği online eğitim platformu.

başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her düzey için eğitimler mevcut. mobil uygulama geliştirmek mi istiyorsunuz, web tasarımı mı yapacaksınız ya da python, c++ ya da java gibi programlama dilleri mi öğrenmek istiyorsunuz, pentesting ya da siber güvenliğe mi merak sardınız ya da tüm bunları yapıyorsunuz ama kendinizi daha da geliştirmek mi istiyorsunuz o halde pluralsight eğitimleri tam size göre.

site udemy gibi belirli eğitimleri öde & izle karşılığı çalışmıyor, aylık 29 usd veriyorsunuz; tüm içeriğe erişim sağlayabiliyorsunuz. eğitim kalitesine göre 29 usd verilebilir bir tutar. ancak visual studio dev essentials 3 aylık bedava erişim imkanı sağlıyor. https://www.visualstudio.com/tr/dev-essentials/ linki üzerinden visual studio dev essentials'a kaydolup, profesyonel geliştirme bölümünden 3 aylık pluralsight kodunuzu aktifleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler