playstation 4 slim

oyun oynamak icin yeterli bir bilgisayar almak yerine bu cihazlar bana cok daha mantikli geliyor. hem fiyat hem performans olarak harika. hic eskidi, artik yavasladi ya da takiliyo dendigini duymadim bu aletler icin sonuna kadar tam performans
sony şirketinin eskimiş ps4'lerini değiştirmek isteyenler için piyasaya sürdüğü ufaltılmış model. alınması için pek bir sebep olduğunu düşünmüyorum. ilk ps4'ünüz olacaksa ve televizyonunuz çok iyi değilse alınabilir.
özellikleri neredeyse playstation 4 ile aynı olan (tek farkı playstation 4 slim versiyonunun bluetooth 4.0 desteklemesi) sadece küçültülmüş ve hafifletilmiş playstation sürümü.orijinal ps4 ten %30 daha ince ve %16 daha hafiftir.ayrıca 500 gb ve 1 tb seçenekleriyle satışa sunulmuştur.
500 gb olanını bir hafta önce gayet ucuza aldım ve kullanıyorum da. fakat sadece media player olarak. arkadaş senelerin pc oyuncusuyum ve utanarak söylüyorum ki hiçbir oyuna para vermedim. fakat bu ps4 oyunlarının fiyatlarını gördükçe acaba pc'de mi kalsaymışım hep diyorum.
500 gb olan versiyonunu aldım. 2 haftadır kullanıyorum. oyun fiyatları evet yüksek ancak özel indirimlerle ve ya kampanyalarla arasıra oyun alıp oynanabilecek düzeyde. gta5 189 tl gibi bir fiyattan satılıyordu. geçen hafta 75 tlye düştü. aldım ve uzun süre oynarım diye düşünüyorum. oyun alırken uzun süreli oynanabilecek oyunları almak mantıklı. böyle makul fiyatlar oluşabilir.

online oynamak için ps plus üyeliği gerekiyor. normalde o da 179 tldi sanırım. şuan %25 indirim varmış. bu ps plusın diğer bir güzelliği de ayda 8-10 tane oyun vermesi. ve bunların en az bir tanesinin eski de olsa güzel olması.

benim henüz alışamadığım ancak beğendiğim kısmı ise oyun kumandası. bir sürü özellikle donatılmış. oynarken keyifli oluyor ancak bilgisayar alışkanlıklarından dolayı biraz kontrol etmekte zorlandım. alışınca daha keyifli olacak.

bir diğer konu ise dvdli oyunları arkadaşlarınızla takas edip oynayabiliyorsunuz. bu şekilde de fiyatlar makul seviyeye gelebilir. ancak dvd olduğunda oyun değiştirmek için gidip dvdyi de değiştirmek gerekiyor. ps storedan oyun alındığında böyle birşey gerekmiyor ama onda da takas imkanı yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler