pinterest

kısaca pano. kabaca dünyada iş eğitimi dersiyle uğraşanların aralarında iletişim kurduğu, kimisinin işi paraya döktüğü el işi tadında bir sosyal ağ. işinize elbet yarayacak ve kendi panonuzu oluşturmakta faydalı olacak bir şeyler vardır.
fışkiye ve dinazor tasarımları bir harika :)
(bkz:5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlatmak)
görsel paylaşım sitesi. moda, sanat, el işi, yemek, dekarasyon gibi pek çok alanda görsel olarak size yardımcı olur ve sadece bakarak aklınıza yeni fikirlerin gelmesini sağlar. ilginizi çeken paylaşımları pinliyerek kendi kişisel arşivinizide oluşturabilirsiniz.
sadece dövme ve dekorasyon fikirleri için girip kullandığım ama yakın zamanda özellikle evlenmek üzere olan düğün hazırlığı yapan insanlar için kutsal bir ilham mecrası olduğunu öğrendiğim sosyal ağ. yıllar önce tutturduğunuz bazı paylaşımları görünce zevkinizin yıllar içerisinde ne kadar değiştiğine de şahit olabilirsiniz.
arayüzünü beğenmediğim bir hobi sitesi. bence hobi sitesi en azından. bu kadar kötü bir user experience olamaz bence. ne tıkladığına gidebiliyorsun, ne aradığını bulabiliyorsun. bunu kim yapmış bulabiliyorsun.

tumblr'ın daha iyisi oalcağım diye yola çıkıp tumblr'ın daha kötüsü olmuşlar bence.
pazarlamanın görsel boyutunu oldukça güzel bir şekilde sunan bir uygulama. özellikle kendin yap paylaşımlarından oldukça ilham alıyorum. kişinin kendi panosunu yapma fırsatı vermesi de yaratıcılığı ve vizyonu genişletiyor. paylaşımların içine gömülen linklerin bazıları açılmasa da genel olarak aradığımı kolayca bulmamı sağlayan bir platform.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler