philips

1981 yılında kurulan elektronik cihaz şirketi. pek az insan philips'in hollanda kaynaklı olduğunu bilir, ürettiği ürünler nispeten kalitelidir ancak bazen bu nasıl philips dedirten dandik ürünler de çıkardığı olur. kısacası ne oldurur ne öldürür bir markadır.
ütüsünü, mikserini, elektrik süpürgesini kullandığım mükemmel küçük ev aletleri üreten firma. ismi bile çok hoş geliyor kulağa. ürünleri de ismi gibi çok hoş. 10 yılı aşkındır mikserini kullanıyoruz ve bir kere bile bozulmadı ki sürekli kek yapan insanımdır. ütüsü ve elektrik süpürgesi de öyle uzun zamandır kullanıyoruz ve bozulma olmadı. bozulma olmadığı gibi perfomanslarından da hiçbir şey kaybetmediler. vereceğiniz parayı sonuna kadar hak eden firma.
yıllardır psv eindhoven takımının sponsoru olan markadır. özellikle 1990 döneminde türkiye'de televizyon sektörüne hızlı bir giriş yaptıkları için ülkemizde kalite kavramı philips üzerinden tanımlanmaktadır. 1994 yılında almış oldğumuz 51 ekran televizyon evimizde hala renkleri çok canlı olmasda 2.tv olarak kullanmaya devam ediyoruz. 23 yıldır tek bir arıza bile olmadı
cok ilginc olan hollandali bir elektronik alet ureticisi sirket. ilgincligi sundandir ki gercekten fiyat performans olarak en iyi firmalar arasina girer. ama cok uyduruk denilebilecek urunleri de cikiyor. servis ve garanti surecleri iyidir bir cok urununu evimde kullanmaktayim. ozellikle erkekler icim tras makineleri gercekten muazzam tasarim ve performans anlaminda. optimum anlamda alinabilecek alaninin en iyi markalarindandir. elektronik bir ev aleti veya kisisel bakim urunu alacak oldugunuzda yine akla gelecek ilk markalardandir. televizyonlari da hostur fakat isletim sistemi olarak begenmiyorum. ekran ve ses kalitesi muhtesem olan urunler yapiyorlar . led tv alacaklar icin su isikli ambians olayini arastirmalarini oneriyorum film ve dizi izlerken cok seksi oluyor.
birçok ürününü kullanmadım kalitesi hakkında bir fikrim yok ancak geçen sene kaldığım öğrenci yurdunda philips ütü bulunuyordu çok kuvvetli ve güzel bir makineydi ütünden ütülemekten gram anlamayan ben çamaşırlarımı jilet gibi yapıyordum sayelerinde
evde el blender'ı, kettle ve ekmek kızartma makinasını memnuniyetle kullandığımız teknoloji markası. beyaz ve kırmızı detaylı tasarımı biraz homend ürünlerini hatırlatmaktadır. özel olarak oo harika bir özellik sayamayacağım ama benim elektronik ürünlerden beklentim bekleneni yapması ve bozulmaması gibi temel seviyede olduğu için severek kullandığım ürünlere sahiptir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler